10 причин, чому виливати розсіл − справжній злочин

Солоні огірки дуже популярні в усьому світі. Їх їдять просто так, з ними роблять бутерброди і гамбургери, а також вони незамінний інгредієнт безлічі страв.

Але що ви робите з огірковим розсолом після того, як доїли всі огірки? Виливаєте в раковину? Це дуже даремно! Адже розсіл має масу застосувань.

1. Бореться з печією. Розсіл чудово допомагає шлунку боротися з кислотним рефлюксом, адже містить велику кількість оцтової кислоти, якої так не вистачає шлунку в цю мить. Більше того, оцтова кислота ефективна проти деяких мікробів і бактерій.

2. Робить стейки більш ніжними. Розсіл, який залишився можна використовувати як маринад для свинячих відбивних або стейків. Спробуйте додати різні трави, часник і спеції, щоб поекспериментувати з ароматом.

3. Позбавить від м’язових судом. Огірковий розсіл містить калій, який допомагає розслабити м’язи. Оцет в ньому дозволяє організму краще поглинати калій і натрій. А сіль необхідна для того, щоб клітини зберігали рідину.

4. Робить смачнішим житній хліб. Правда, розсіл може знадобитися навіть для випікання житнього хліба. Зовсім не обов’язково купувати хліб у магазині, якщо ви зможете його зробити  своїми руками.

5. Відновлює рівень електролітів в організмі. Розсіл зробить це якнайкраще. Таким чином, ви не будете відчувати зневоднення.

6. Лікує похмілля. Так, це найпоширеніший спосіб лікувати похмілля. Про це знають всі. Отже, перш ніж вилити розсіл, подумайте двічі.

7. “Оживить” домашні рослини. Рослинам потрібно багато калію, щоб добре рости. Розсіл містить калій, який не дозволяє рослинам засихати.

8. Очищає мідні каструлі. Виявляється, що розсіл цілком здатний впоратися з окисленням мідного посуду. Це коли каструлі або мідні тарілки з часом “зеленіють”. Зробіть розчин натрію і кислоти, або ж просто використовуйте огірковий розсіл. Ваш мідний посуд засяє як новенький!

9. Заспокоює шкіру після сонячного опіку. Оцет, який міститься в розсолі, здатний заспокоїти згорілу на сонці шкіру. Буде краще, якщо ви скористаєтеся холодним розсолом.

10. Допомогає вам відновитися після тренування. Калій в розсолі допоможе вашим м’язам відновитися після тренування. Якщо частина ваших вправ спрямована на втрату ваги, то розсіл теж допоможе. Оцет в ньому стимулює метаболізм і допомогає приборкати голод.

Отже, наступного разу, коли ви доїдаєте солоні огірки, подумайте декілька разів, перш ніж вилити розсіл.

За матеріалами littlethings.com, diyeverywhere.com