10 продуктів, які ви напевно відкриваєте неправильно

Багато продуктів вкрай незручно відкривати. Вони розсипаються, розливаються, та й чого тільки з ними не відбувається. Можливо, причина в тому, що ми робимо це неправильно.

1. Фісташки

як правильно відкрити фісташки
© youtube.com

Щоб дістати з шкаралупи улюблені горішки, в хід йдуть зуби, нігті і підручні засоби. Але все набагато простіше. Достатньо взяти половинку шкаралупи, вставити її в щілину закритій фісташки і провернути.

2. Пакет соку

Як правильно відкривати пакет соку
© youtube.com

Логічно наливати сік із пакета, тримаючи його отвором ближче до склянки. Але щоб не розплескати напій, краще робити навпаки: горлечко повинно бути вище.

Цікаве
Loading...

Якщо наливаєте сік по-старому, трохи вище горлечка проколіть ножем дірку в коробці, щоб туди надходило повітря. Тоді рідина не буде булькати і розливатися.

3. Сирки з начинками

Як відкривати сирок з топпінгом
© buzzfeed.com

Коли купуєш сирок з окремим відсіком для начинки, так і хочеться взяти ложку і перекласти добавку в сирну масу. Але виробники врахували цей момент і зробили складну упаковку. Вам залишиться тільки перевернути контейнер з поливанням на десерт.

 4. Кава з «Макдональдс»

кава з макдональдс
© greengopost.com   © perfectdailygrind.com

Ви звикли знімати кришку зі склянки або виламувати заглушку на кришці, що заважає пити каву? Все набагато простіше: потрібно загнути її до упору, тоді вона зафіксується в поглибленні.

5. Банан

як відкрити банан
© youtube.com

З якого боку чистити банан — предмет вічних суперечок. Кажуть, що правильно відкривати його, надломив хвостик, але зручніше робити це з іншого боку. Стисніть темний кінчик плода і стягніть шкірку з двох сторін.

6. Tic tac

Як правильно відкривати Тік Так
© buzzfeed.com

Кожному любителю Tic tac знайоме почуття, коли намагаєшся дістати з упаковки одну цукерку, а висипається півпачки. Виявляється, даремно ми страждали. В кришці є спеціальна виїмка. Треба тільки перевернути коробочку, тоді в ній виявиться одне драже.

7. Коробка з локшиною

Як зробити з коробки з локшиною тарілку
© youtube.com

Разом з японськими суші до нас прийшла і китайська локшина. Коробка, в якій продається локшина, — це не тільки упаковка. Її можна розгорнути і використовувати в якості тарілки. Якщо не все з’їдено, її можна скласти назад, щоб прибрати в холодильник.

8. Пакетик цукру

Як правильно відкривати пакетик цукру
© positiveur.com

Цукор в стіках незручно відкривати біля краю, та й не потрібно. Такі пакети придумали спеціально для того, щоб розривати їх посередині. Тоді весь цукор висипется в горнятко, столик навколо буде чистим, і руки не будуть липнути.

9. Кокос

як відкрити кокос
© youtube.com

Головна драма всіх фільмів про виживання — спроби головних героїв відкрити кокос. Якщо потрапите на безлюдний острів або розпродаж кокосів в супермаркеті, шукайте на верхівці плоду три цятки. Щоб випити сік, пробийте одне з них чимось тонким і гострим, потім вставити трубочку або вилийте сік у склянку. А щоб відкрити кокос, простукаєте плід по колу трохи вище середини ближче до цих точках.

10. Чіпси

як відкрити пачку чіпсів
© youtube.com

Відкривати пачку можна по-різному. Наприклад, відірвати куточок, розірвати верх або розкрити по всіх швах. Але щоб не вимазати руки в маслі і приправах, є один перевірений спосіб. Покладіть пакет горизонтально, посередині зробіть дірочку і по колу відірвіть фольгу.

Фото заголовку https://lifehacker.ru
За матеріалами https://lifehacker.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker