10 простих способів поліпшити вашу поставу (І ще одна важлива річ)

Правильна постава забезпечує міцне здоров’я, додає впевненості і навіть допомагає візуально скинути кілька кілограмів. Але, незважаючи на це, багато хто з нас часто сутуляться, особливо сидячи за комп’ютером.

Тутка покаже 10 простих вправ і трюків, які допоможуть випрямити спину і зберегти результат.

1. Вітання

Заведіть руки за спину і з’єднайте долоні так, як показано на малюнку. Важливо, щоб лінія рук від правого до лівого ліктя була рівною. Лопатки під час виконання вправи повинні рухатись одна до одної. Затримайтеся в такому положенні на 10 секунд.

2. Замок

Заведіть одну руку за спину, підніміть другу і, зігнувши в лікті, підведіть до лопаток. З’єднайте долоні в замок, витягаючи лікоть піднятої руки вгору. Через 5 секунд поміняйте руки місцями.

3. Скручування

Не змінюючи положення нижньої частини тіла, заведіть руки за голову і поверніть верхню частину торса вліво так, щоб плечі були перпендикулярно спинці стільця. Затримаєтеся на 5 секунд у такому положенні, потім поверніться вправо.

4. Нахили

Сядьте на край стільця і заведіть руки за голову. Потім вигніть спину і подивіться на стелю. Повільно відведіть голову назад, продовжуючи дивитися вгору, і упріться нею на спинку стільця.

5. Стійка

Станьте так, як показано на малюнку. Переконайтеся, що зі стіною стикаються обидві лопатки, сідниці і ікри. Напружте прес, зробіть кілька глибоких вдихів і видихів.

6. Падіння

Ця вправа є продовженням попередньої. Продовжуючи стояти біля стіни, розведіть руки в сторони і повільно нахиліть корпус вперед, не згинаючи колін. Залишайтеся в такій позі 10 секунд.

1. Тримаємо прес

Постава підтримується не тільки м’язами спини, але і живота. Тому, коли ми тримаємо прес в напрузі, спина вирівнюється сама собою. Широкий ремінь, спідниця або брюки з високою талією допоможуть підтримувати м’язи живота в необхідному стані.

2. Спеціальна поза

Сядьте на край стільця, одну ногу заведіть під стілець (чим далі, тим краще), другу — витягніть вперед. Така поза змусить випрямити спину і тримати її рівною, щоб зберегти рівновагу. Сідайте в таке положення після того, як виконали яку-небудь вправу.

3. Вантаж на спину

При роботі за комп’ютером повісьте на спину який-небудь предмет, який буде тягнути назад, змушуючи вас таким чином тримати спину рівною. Дуже зручно для цього використовувати просту вішалку для одягу.

4. Вантаж на груди

Виконуючи будь-яку роботу по дому, повісьте на груди рюкзак, наповнивши його чим-небудь важким. Тіло буде намагатися впоратися з вагою і мимоволі відтягувати плечі назад для рівноваги.

Ви також повинні пам’ятати:

Ваша постава залежить не тільки від ваших м’язів, але і від стану ваших зубів, в тому числі і оклюзії. Вправ може бути недостатньо, щоб позбутися сутулості. Зверніть увагу на зубну оклюзію і зверніться до стоматолога, щоб вирішити проблему в рамках професійного моніторингу.

І наостанок. Всі наші рекомендації належати до засобів швидкої дії, від яких ефект настає майже миттєво, але зберігається недовго. Тому для стійкого результату їх потрібно виконувати регулярно, доповнюючи іншими вправами для здорової спини.

За матеріалами dailyhealthpost, smashingtops, huffingtonpost