in ,

10 способів перевірити якість продуктів, які ви їсте кожен день

Є багато способів перевірити якість продуктів, але більшість з них складні і можуть вимагати допомоги фахівців.

Тутка озброївся тими, якими можна скористатися самостійно, вдома або навіть в магазині.

Курка

Зверніть увагу на білі прожилки і занадто широкий жировий прошарок. Це означає, що птицю відгодовували в короткі терміни кормом з гормональними добавками. Корисним таке м’ясо точно не назвеш.

Також важливий колір м’яса: жовтизна говорить про несвіжість. Куряче м’ясо повинно бути рожевим і пружним.

Сир

У сир часто додають крохмаль і рослинні жири. Перевірити, чи є вони у складі, можна з допомогою краплі йоду. Якщо крохмаль є, сир забарвиться в синій колір, якщо немає — колір йоду не зміниться.

Залиште трохи сиру при кімнатній температурі. Якщо в ньому є рослинні жири, через кілька годин сир змінить колір і покриється жовтою скоринкою. Звичайний сир підкисне, але колір не зміниться.

Мед

Подивіться, як стікає мед з ложки. Сурогат ллється переривчастою цівкою, розтікається калюжею, хороший мед — еластичним струменем, що утворює гірку.

Карамельний смак меду говорить про те, що його нагрівали, а зайва нудотність видає наявність цукру.

Сметана

Щоб перевірити, чи є в сметані рослинні жири, розмішайте ложку сметани в склянці гарячої води. Продукт поганої якості випаде пластівцями, справжня сметана розчиниться до однорідної каламутної рідини.

Заморожені овочі, ягоди і фрукти

Подивіться, чи є на заморожених продуктах ожеледь і сніг. Якщо так, продукт зберігали неправильно. Вибирайте той, що злегка покритий інеєм.

Риба

У несвіжої риби каламутні очі, а зябра пофарбовані в темний колір. У свіжої — луска блискуча, без слизу і випавших лусочок.

М’ясо

При виборі м’яса натисніть на нього пальцем: свіже і пружне м’ясо швидко повертає початкову форму.

Надріжте шматок: якщо в середині м’ясо темне і є світлий контур — його вимочували для штучного «омолодження». Промокніть серветкою поверхню — свіже м’ясо не залишає сильної вологи і виражених слідів крові.

Зелень

Візьміть в руки пучок. Якщо зелень свіжа, але сильно звисаюча по сторонам, колір надміру темний, а стебла занадто довгі, то, швидше за все, їй «допомогли» вирости з допомогою нітратів. Гарна зелень пружна, природного зеленого кольору.

Голландський сир

«Визначне» сир з рослинними жирами за такими ознаками: продукт низької якості кришиться при нарізці (це не відноситься до твердих сортів типу пармезана), на відкритому повітрі швидко обвітрюється і тріскається.

Залиште шматочок на сонці і поспостерігайте: хороший сир помякне, поганий — затвердіє, а на поверхні з’являться масляні краплі.

Морозиво

Залиште на тарілці шматок — рослинний продукт буде танути довго, після чого перетвориться в напівпрозору калюжу. Натуральне морозиво стане м’яким, але збереже щільну вершкову консистенцію.

Сподобалось?

Де потрібні передбачувані люди: Розплата за «слухняність»

7 головних помилок у вихованні дітей