10 способів збільшити груди без операції

Тутка вважає, що груди потрібні різні. Але не всі з цим згодні. Для дівчат з маленькими грудьми, яких не влаштовує власний розмір, — кілька порад, які допоможуть виправити ситуацію.

Ми точно знаємо, що зробити груди без імплантів не вийде і що народні рецепти на кшталт «їжте капусту» — це всього лише міфи. Але зробити фігуру пропорційнішою, а груди помітнішими — завдання реальне. Що для цього потрібно?

1. Випрямитися

Якщо плечі виступають вперед, то невеликі груди за ними втрачається. З-за неправильної постави грудна клітка прогинається, груди зникають. Досить випрямитися, щоб додати собі розмір. Перевірте самі перед дзеркалом: пряма спина перетворює вас відразу ж. Якщо проблеми з поставою, займіться її виправленням. Навіть не заради грудей, а заради гарного самопочуття і здоров’я.

2. Погладшати

Борис Кустодієв, «Красуня»

Жіночі груди — це м’язи, жир і власне молочна залоза. Розмір і форма молочної залози не коригуються без хірургії, але нам доступні жир і м’язи. Наберете вагу — збільшаться груди. У навантаження додасться збільшення всього іншого, але хто сказав, що це погано?

3. Накачати м’язи грудей

Отже, якщо не хочеться набирати жир, залишаються тільки м’язи. Важливо: самі груди при цьому не виростуть, розмір чашечки не зміниться. Але м’язи — це «подушка», на якій лежать груди. Міцні м’язи піднімають груди, розширюють всю грудну клітку, тому груди візуально здаються більшими.

4. Навчитися правильному позуванню на фото

Якщо груди потрібні не на постійній основі, а так, для Instagram, достатньо трохи викрутитися й зробити фото, на якому вони будуть. Найпростіший варіант — вид зверху. В цьому випадку непомітно, як і чим ви підтримуєте груди, де вони закінчуються і починаються, а видно тільки головне.

5. Накачати спину

Це порада для тих, у кого широкі стегна, груди маленькі, а плечі вузькі. Займіться м’язами спини і їх тонусом. По-перше, це допоможе тримати поставу. По-друге, збалансує фігуру. Загалом-то, груди тут ні при чому, але пропорції — це теж важливо.

6. Використовувати коригуючу білизну

Зараз складніше знайти бюстгальтер без поролонових вставок і ущільнювачів, ніж з ними. Тому навряд чи з цим пунктом будуть складності.

Крім того, в магазинах є силіконові накладки, які тримаються на грудях самі по собі, без лямок.

Вони тримаються за рахунок форми і внутрішнього шару, який прилипає до шкіри. Такі накладки підійдуть навіть для відкритого одягу, яку потрібно носити без бретелей.

Універсальний помічник — спеціальні пов’язки «два в одному». Вони одночасно підтримують груди і допомагають тримати спину (а це важливо, як ми пам’ятаємо).

Тканина тонка, тому підтримує корсет під одягом непомітно, його можна використовувати разом з бюстгальтерами і силіконовими накладками.

7. Схуднути

Це порада на той випадок, якщо вага і так велика, а груди маленькі. Тоді може виявитися, що живіт помітніший ніж груди. Пора визначити свій індекс маси тіла і згадати, що аліментарне ожиріння (коли жир відкладається на внутрішніх органах і проявляється на талії) — найнебезпечніший варіант зайвої ваги. Саме він призводить до розвитку хвороб серцево-судинної системи. Це серйозний привід схуднути. А той факт, що на тлі стрункого тіла груди будуть помітніше, — приємний бонус.

8. Надягати одяг з принтами

Є спеціальні футболки, які збільшують груди завдяки візуальним ефектам. Придумали їх в Японії. Муляж, звичайно, але креативний.

9. Завагітніти

Вагітність і годування грудьми — це якраз спосіб впливати на залозу без хірургії. Груди виростуть.

Ефект, щоправда, тимчасовий. У більшості випадків все повертається на круги своя, як тільки завершується грудне вигодовування.

Але у вас буде час оцінити великі груди різних розмірів і подумати, чи потрібні вони вам, коли виявиться, що в додаток до грудей дістаються болі в спині, складнощі з вибором білизни і банальна незручність.

10. Ходити без бюстгальтера

Найкращий варіант — не намагатися зобразити те, чого немає. До дідька стереотипи, ходіть з маленькими грудьми і радійте. А щоб ніхто не сумнівався, що груди у вас є, просто не носите бюстгальтер. Це величезна перевага маленьких грудей, користуйтеся нею частіше.