10 трюків від військових, які полегшать наше життя

А ви знали, що армія США старша за самі Сполучені Штати? Вона народилася з армії ополчення американських колоністів під проводом Джорджа Вашингтона. І, як кожна серйозна інституція, вона має ще чим нас здивувати.

Тутка певен, що варто поважати людей, які служать на благо всієї Батьківщини, та хотів би уважніше до них придивитися: в рукаві військові ховають ще багато тузів.

1. Душ і для інших потреб

Випорожнення сечового міхура в душі — досить суперечлива річ, та вчені переконують, що вона лікує ноги та запобігає численним хворобам.

2. Обмотування ніг скотчем

Військове взуття досить тяжке для ніг, тому їх обмотування скотчем допомагає від мозолів, натоптишів тощо. Якщо ви багато ходите на довгі відстані — спокійно робіть так само. Просто обмотайте клейкою стрічкою ті ділянки ноги, які труться об взуття, або ж скористайтеся медичним пластиром.

3. Зав’язування шнурків

Щоб надовго зав’язати шнурки та щоб вони не розв’язувалися, зав’яжіть кілька вузлів уздовж шнурків у центрі, щоб вони не рухалися.

4. Гігієнічні засоби розміру максі — максідопомога

У разі термінового випадку жіночими гігієнічними засобами можна зупинити кровотечу та запобігти утворенню рани. Розмістіть засіб на рану та прив’яжіть скотчем. А ще прокладками можна вистелити устілку взуття, щоб було тепліше і м’якше.

5. Присипання пудрою

А ви знали, що присипання рани пудрою зупиняє розмноження бактерій? Мікроорганізми не можуть жити у глюкозному середовищі, тому спокійно покривайте рани пастою з цукрової пудри чи просто цукром. Варто присипати цукром до надання кваліфікованої допомоги.

6. Одяг для спорту — не лише для спорту

Легінси для занять спортом — це не лише атрибут для занять спортом чи модна річ: їх можна одягнути практично під будь-яку річ і їх буде непомітно, і як спіднє вони можуть зігріти за низьких температур.

7. Виблискують, немов діаманти

Як ви гадаєте, від чого взуття військових так виблискує? Берете велику кількість засобу для чищення взуття, наносите на нього та залишаєте на 10-15 хвилин. Затим добре натираєте нейлоновою або капроновою тканиною — і насолоджуємося чистим взуттям.

8. Заправляння сорочки по-воєнному

Звичайно, порада не для святкового дня (наприклад, весілля), та якщо сорочка злегка вибилася зі штанів через те, що ви погладшали чи скинули вагу, скористайтеся військовим методом заправляння сорочки.

9. Розпалювач для багаття

Кожен з нас купував матеріал, щоб розпалювати багаття. Та не варто більше витрачати грошей: змастіть ватні кульки вазеліном і з ним легко розведіть багаття.

10. Як втратити за собою “хвіст”

Якщо, за різних життєвих обставин, ви помітили за собою стеження чи “хвіст”, а ви за кермом, зробіть 4 послідовні повороти. Якщо бачите, що за вами й далі їдуть, наберіть 911 та негайно зверніться до найближчого відділку поліції.

А якими трюками військових ви б скористалися?