in , ,

10 трюків, з якими будь-яка пара на фото буде виглядати по-голлівудськи

Чому зіркові пари такі хороші на фото, яку б позу вони не вибрали? Все просто: їм відомі маленькі секрети, які допомагають підкреслити достоїнства і приховати непотрібне.

Тутка Тамка покаже найпопулярніші помилки при зйомці в звичних позах і розповість, як їх уникнути. Пам’ятайте про ці невеликих хитрощі, і на фото ваша пара завжди буде виглядати шикарно!

1. Класична поза – «Обійми»

Намагайтеся не закривати один одного руками, це робить непотрібний акцент на руках, а не на фігурах. Трохи поверніть корпус до камери і обов’язково стежте за поставою, не опускайте низько голову.

2. Впівоберта обличчям один до одного

Піднята рука додає візуально об’єм плечу і самій руці. Більш того, вона оптично збільшує фігуру. Трохи опустіть і зігніть її – це буде виглядати витонченіше, плюс візуально тіло стане стрункішим.

3. Беремо під руку

Спираючись і хапаючись за партнера, дівчина мимоволі буде завалюватися. І в цілому пара на фото вийде надто розслабленою. Візьміть дівчину під руку, їй же варто трохи сховатися за вами – і ця поза стане ефектніше.

4. Притискаючись пліч-о-пліч

Краще не класти голову на плече партнера: через різницю в зрості це часто виглядає безглуздо. Встаньте трохи позаду нього і злегка доторкніться до плеча, пам’ятаючи про поставу і не притискаючи обличчя. Це виглядає більш естетично, а фігура візуально стане тонше.

5. Впівоберта, правим плечем вперед

Як ми вже говорили, намагайтеся не закривати рукою партнера. Міцні обійми будуть виглядати так, ніби ви тиснете на дівчину. Правильна поза – встати впівоберта, але не боком до камери, розправити плечі і злегка обійняти партнерку.

6. Позуємо сидячи

У бажанні обійняти партнера не навалюйтеся на нього всім тілом і не нахиляйтеся сильно вперед. Також невірно класти руки на плечі повністю. Встаньте трохи позаду і злегка нахиліться до партнера. Покладіть руки м’яко на плечі, намагатися з’єднати їх не потрібно.

7. Напівобійми з поцілунком

Уникайте поцілунків у лоб, дівчині доведеться ткнутися до вас в сорочку. У такій позі можна поцілувати дівчину в скроню, але при цьому не треба її згрібати в оберемок, досить обійняти злегка.

8. Напівобійми з розворотом в кадр

Намагайтеся не притулятися головою один до одного, щоб не бути схожим на сіамських близнюків. Плечі повинні бути розправлені і трохи розгорнуті від центру.

9. Поцілунок

Ідеальний момент – за секунду до поцілунку. Сам поцілунок виходить не так естетично на фото через активну міміки, сплюснутих носів. І нерідко швидше схожий на поїдання один одного.

10. Поза в обіймах

Не перестарайтеся, обіймаючи свого партнера, інакше перетворитеся на одну дивну фігуру. Просто притягуємо дівчину до себе і, наприклад, цілуємо в щоку. І знову не забуваємо про поставу.

Фото заголовку adme.ru
За матеріалами adme.ru

Сподобалось?

Дурепа домашня: інструкція з експлуатації

Містика і сюрреалізм. П’ять книг для фанатів Твін Пікс