in , , ,

10 хитрощів, які збережуть ваші продукти свіжими надовго

Кожен з нас прагне вибрати найбільш здорові і свіжі продукти для себе і своїх близьких. Однак, не у всіх є можливість ходити в магазин кожен день і купувати на один раз. Тому ми обов’язково зустрічаємося з необхідністю довше зберігати продукти вдома.

Тутка ділиться з вами 10 хитрощами, які дозволять продуктам довше зберігати свіжість.

1. Молоко можна заморожувати на кілька тижнів вперед

Купили 4 літри молока, а тут пора їхати у відпустку? Воно не пропаде! Молоко можна заморозити, тільки при цьому потрібно дотримуватися деяких правил. Відлийте трохи молока з пляшки — коли воно почне замерзати, то збільшиться в об’ємі. Найкраще заморожувати свіже молоко і тримати його в морозилці не довше 4-6 тижнів.

2. Заморожування яєць з допомогою форми для льоду

Бувають випадки, коли ми не встигаємо використати всі яйця, поки вони свіжі, або використовуємо тільки білки, а жовтки не має куди дати. Їх теж можна заморозити! Для цього необхідно просто розбити їх і вилити у форму для льоду, додавши невелику кількість солі або цукру (це дозволить їм зберегти первісну консистенцію), а потім використовувати за потреби.

3. Зберігаємо улюблений соус в пакетику для заморозки

Залишки соусу — ще один претендент на заморожування. Залийте соус в пакет для зберігання, і через годину він стане досить твердої консистенції, так що ви зможете нарізати його кубиками і в разі необхідності додавати в страви.

4. Листя салату залишаться свіжими довше завдяки паперовому рушнику

Листя салату залишаться свіжими і хрусткими весь тиждень, якщо їх загорнути в паперовий рушник. Таким чином, волога вбирається паперовим рушником і не дає листю в’янути.

5. Яблука можна зберігати в холодильнику протягом кількох місяців

Яблука зазвичай залишаються свіжими протягом більш тривалого часу, ніж інші фрукти. Але чи знаєте ви, що в холодильнику вони можуть довго не втрачати своїх смакових якостей. Головне — не забудьте залишити трохи простору між яблуками, наприклад, обернувши кожне газетою — ви уникнете можливого збитку через контакт одного фрукта з іншим.

6. Щоб морква залишалася в хорошому стані, можна зберігати її в піску

Зберігання моркви у піску дуже популярне серед дачників. І не дивно, адже пісок знижує випаровування вологи з коренеплодів і гальмує утворення гнилі.

7. Запобігти псуванню сиру або сметани допоможе простий трюк: переверніть їх догори дном

Контейнер з сиром або сметаною буде залишатися свіжим у два рази довше, якщо ви помістите його в холодильник, перевернувши кришкою вниз. Це створить вакуум, який пригнічує ріст бактерій, які псують молочні продукти.

8. Зберегти зелену цибулю свіжою на довший час можна, поставивши її в склянку з водою

Зелена цибуля може залишатися свіжою набагато довше, якщо зберігати її в банці з водою. Обріжте цибулю там, де вам потрібно, і вона буде продовжувати рости.

9. Свіжу зелень краще зберігати у скляній тарі

Краще всього для зберігання свіжої зелені підійде скляна банка. Такий принцип зберігання дозволить зберегти смак і аромат свіжої цибулі, часнику, петрушки протягом місяця. Таким чином, зелень не зіпсується, не пожовтіє, не висохне і не втратить приємного запаху.

10. Щоб мед не окислився, краще зберігати його в скляних банках

Мед може зберігатися роками і не втрачати своїх корисних властивостей. Але важливо зберігати його в правильному місці і в правильній посуді. Найкращий варіант — темна скляна банка з щільною кришкою. Не можна зберігати мед у залізному посуді, в емалі зі сколами, оцинкованій тарі, інакше він окислиться.

За матеріалами

Сподобалось?

Метод «зеленої ручки» у вихованні дітей

11 цитат, які потрібні в той момент, коли ви відчуваєте себе загубленим в житті