in , , , ,

12 секретів позування на пляжі, які зроблять вас зіркою соцмереж (Кім Кардаш’ян ними користується)

У сучасному світі якщо не ви не заспамили стрічку новин соцмереж гарними світлинами з відпустки, то, вважайте, ви взагалі не відпочивали. Але чомусь, переглядаючи численні знімки на телефоні, в кращому випадку знаходиш лише 1-2 вдалих кадри. Саме час розібратися, як красиво виходити на літніх світлинах, які точно наберуть сотні лайків.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Тутка підготував для вас прості поради щодо позування, користуючись якими ви привезете з відпустки багато красивих кадрів.

1.

Фотографуючись з колом в руках, не кладіть його на передній план, бо величезний предмет буде візуально різати фігуру навпіл. Краще розташуйте коло збоку – це допоможе скорегувати певні частини тіла і візуально зробити талію стрункішою.

2.

Позуючи біля басейну, уникайте прямих ліній. Пам’ятайте, що не варто ставити ноги рівно, краще підійміть ногу, розташовану далі від камери. Також не забудьте прогнутися в попереку – таким чином, ваша талія буде виглядати стрункішою.

3.

Фотографуючись в повен зріст, уникайте пози «солдатика» з ногами на ширині плечей. Адже коли ви стоїте прямо до камери, то тіло втрачає красиві вигини і виглядає плоским. Напівоберт ж показує вас відразу і в профіль, і в анфас, тим самим підкреслюючи жіночність фігури. При можливості задійте руки, наприклад, можна доторкнутися до волосся або на щось спиратися однією рукою.

4.

Не забувайте використовувати аксесуари, адже з їх допомогою ви легко можете скорегувати фігуру і привернути увагу до певних частин тіла. Наприклад, якщо у вас є невеликий животик, то зав’яжіть парео на стегнах – талія візуально стане вужчою. Також пам’ятайте, що в парео варто фотографуватися обличчям до фотографа, адже кадр ззаду зробить ваші сідниці плоскими.

5.

Якщо хочете зробити кадр, як ви лежите на шезлонзі, то не повертайтеся обличчям до фотографа – цей ракурс деформує тіло: верхня частина виглядає занадто громіздкою, а ноги, навпаки, короткими. Краще поверніть шезлонг так, щоб ноги були на передньому плані, завдяки чому на знімку вони будуть здаватися довшими. Не забудьте прогнутися в попереку таким чином, щоб торкатися поверхні тільки головою, лопатками і сідницями. Ближню до камери ногу варто зігнути в коліні й підняти.

6.

Не варто фотографуватися напівлежачи – в такій позі на животі, талії і руках можуть утворюватися некрасиві складки. Щоб тіло в кадрі виглядало підтягнутим і здавалося стрункішим, скористайтеся невеликою хитрістю: ляжте на спину і витягніться, ніби підтягуєтеся.

7.

Завжди стежте за поставою, адже згорблена спина може зіпсувати навіть найкращий кадр. Для того, щоб підкреслити жіночність фігури і красиві вигини, підніміться на пальчики і злегка виведіть вбік сідниці. Завдяки цьому простому трюку ваша п’ята точка буде виглядати більш підтягнутою, а ноги стрункішими.

8.

Позуючи сидячи, стежте за тим, щоб коліна не були виставлені прямо в камеру – через це ноги здаються більш масивними, ніж є насправді. Краще сядьте боком, розправте плечі назад, а ноги трохи підніміть, щоб стегна виглядали підтягнутими.

9.

Якщо ви не маєте ідеального пресу, то його завжди можна приховати за допомогою невеликої хитрості. Для цього фотографуйтеся в воді по пояс – ви зробите акцент на гарній зоні декольте, а не на проблемних ділянках. Також завжди стежте за тим, щоб шия була витягнута і ні в якому разі не кладіть підборіддя на плече: обличчя буде видаватися більшим, а шия – маленькою і товстою.

10.

Стежте за тим, щоб при портретній зйомці вас не фотографували згори вниз. При такому ракурсі погляд виходить з-під лоба, ніби ви на щось ображені, до того ж на знімку «губиться» шия. Краще попросіть, щоб фотограф присів і фотографував вас на одному з ним рівні. Обличчя поверніть під кутом до камери і злегка підніміть плечі – таким чином, ви підкреслите витонченість ключиць і тонку довгу шию.

11.

На світлинах в журналах дівчата з мокрим волоссям завжди виглядають гаряче і сексуально. Але це багато в чому завдяки фотошопу і професійному фотографу. В реальності ж мокре волосся буде мати прилизаний вигляд, а вуха занадто настовбучаться. Тому краще фотографуйтеся, коли волосся трохи підсохне – це подарує гарний об’єм і легку недбалість.

12.

Для того, щоб добре виходити на знімках, важливо пам’ятати про асиметрію. Наприклад, зігніть ногу і протилежну руку. Асиметричні лінії додають невимушеності й природності, в той час як руки-ноги по швах лише зроблять вашу фігуру більшою.

Переклад Тутка за матеріалами

Сподобалось?

Габріель Гарсіа Маркес: Не витрачай часу на людину, яка не прагне провести його з тобою

Ми з’ясували, як мозок реагує на алкоголь і чомусь більше не хочеться пити алкоголю (Пам’ятайте: вам теж не захочеться)