12 хитрощів, які допоможуть вам вибрати стиглі ягоди, фрукти і овочі

Вибрати стиглі фрукти і овочі не так просто. Пам’ятаєте, як у дитинстві мама ретельно вибирала продукти: оглядала, чіпала і навіть нюхала їх. З боку її поведінка виглядала досить дивною, але тепер і ми точно так само ходимо по магазинах. Кумедно, чи не так?
Якщо ви хочете навчитися так само, як і ваші батьки, вибирати тільки стиглі ягоди, фрукти і овочі, то погляньте на хитрощі, які допоможуть вам не помилитися у виборі.

1. Кукурудза

При виборі кукурудзи в качанах особливу увагу варто приділяти вусикам. У стиглої кукурудзи вусики шовковисті та світлі, а не чорні та сухі.

2. Солодкий перець

Солодкий перець повинен бути твердим на дотик, без вм’ятин і зморшок, а ще й з легким блиском.

3. Баклажан

Шкірка свіжого баклажана – щільна, гладка і блискуча. Можна провести невеликий тест: натисніть пальцем на баклажан, якщо шкірочка злегка промялась, а потім розправилася, отже, плід стиглий.

4. Мускатний гарбуз

При виборі звертайте увагу на вагу гарбуза, тверде і сухе стебло, гарний колір і матовість шкірки.

5. Помідори

Стиглі помідори мають яскравий насичений колір, а їх шкірка практично не прогинається при натисканні. Звертайте увагу на запах, він повинен бути солодким, деревним.

6. Огірки

Важливий колір і текстура огірка. Щільний, темно-зелений і гладкий овоч – те, що потрібно.

7. Авокадо

Стигле, дозріле авокадо має м’яку, майже кремову текстуру. А колір шкірки при цьому повинен бути темним.

8. Кавун

При виборі кавуна варто звернути увагу на земляну пляма на боці, чим більше вона і жовтіша, тим смачніша і солодше ягода.

9. Полуниця

Хороша полуниця повинна бути яскраво-червоного кольору, без вм’ятин і з приємним запахом.

10. Ананас

У стиглого ананаса золотисто-коричневий колір і сильний солодкий аромат. Якщо фрукт не пахне, значить, він ще не дозрів. Якщо відчуваєте запах оцту – плід перезрів.

11. Слива

Стигла слива на дотик злегка м’яка, але з пружною шкіркою.

12. Диня

Вага плоду і солодкий аромат говорять про його стиглість. Стебло повинон бути сухим і товстим. А з протилежного боку кірка повинна бути трохи м’якою і прогинатися.

Фото заголовку
За матеріалами