13 речей, через які в будинку постійний безлад

У будинку є багато речей, до яких ми звикли, проте насправді вони є нашими ворогами – ворогами порядку і затишку. У цій статті ми поговоримо про такі речі.

1. Диван-ліжко

Купуючи диван-ліжко в цілях економії, ми наївно вважаємо, що будемо складати його при нагоді. Однак, цей випадок практично ніколи не настає. Тому краще придбати якісне ліжко зі зручним матрацом.

2. Пакет з пакетами

Пакети краще не накидувати в шафі, а покласти в коробку. А в сумку, з якою ви ходите постійно, покладіть вмістку полотняну сумку для покупок.

3. Величезна кількість коробок

Як правило, ми навіть не пам’ятаємо, що в них лежить. Тому збирати їх не має сенсу. І тому одяг краще зберігати в шафі акуратними стопками, а кількість коробок звести до мінімуму, не забувши підписати, що в них лежить.

4. Вішалка з купою одягу в передпокої

Переповнена вішалка, з якої падають речі, створює непривабливе враження про дім. Щоб не завішувати її зайвим одягом, придбайте вішалку з меншою кількістю гачків.

5. Гори взуття

Рано чи пізно розставлене в передпокої взуття перетворюється в гори. Щоб цього не сталося, придбайте касетну шафу, в якій можна зберігати туфлі і черевики вертикально. Другий варіант – тумба з відкидними дверцятами.

6. Гігантські дзеркала в кімнатах

Зазвичай, вони є на шафах-купе. Звичайно, вони збільшують маленькі кімнати, але також збирають багато пилу. Тому від величезних дзеркал краще відмовитися, а простір збільшувати за рахунок правильного кольору стін.

7. Шпалери світлого відтінку в передпокої

Можливо, світлі шпалери збільшать простір невеликого передпокою, але стіни будуть швидко бруднитися. Тому кольори краще вибирати такі, щоб менше мастилися.

8. Вішаки з дроту

Вони тільки псують одяг, чіпляючись за нього. Вибирайте дерев’яні.

9. Відкриті полиці

На них накопичується багато пилу, який, до того ж, перемішується з жиром. Віддавайте перевагу закритим шафам.

10. Розкладні столи у вітальні

Гості приходять не так вже й часто, а столи стоять без діла і збирають пил. У кімнаті краще розташувати круглий красивий стіл.

11. Велике дзеркало у ванній кімнаті

Велике дзеркало – значить багато розводів і патьоків. Якщо їх не витирати, кімната буде виглядати недоглянутою. Краще придбати дзеркало невеликих розмірів і повісити його на висоті приблизно 30 см над раковиною.

12. Темні плафони

Темні плафони неефективні: вони приглушують світло, і кімната завжди буде погано освітлена. Тому вибирайте плафони світлих відтінків, які, навпаки, світло посилюватимуть.

13. Ковролін

Термін експлуатації ковроліну менше, ніж у килима. Та й пляму з нього вивести самостійно неможливо. Тому вибирайте старий добрий килим, якщо вам хочеться тепла і затишку.

За матеріалами