20 порад від розведеного чоловіка тим, хто все ще в шлюбі

Очевидно, що я не експерт у відносинах. Але дещо який досвід, який я отримав при розлученні, змусив мене задуматись, а що б я зробив інакше, якби в мене був другий шанс. Я втратив жінку, з якою прожив разом майже 16 років. І я не хочу, щоб ви повторили мої помилки.

1. НІКОЛИ не припиняйте доглядати за нею. НІКОЛИ не припиняйте знайомитися

© 4vlada.com

Моя найбільша помилка полягала в тому, що я сприймав свою жінку як належне. Коли ви просили її вийти за вас заміж, то напевно були впевнені в тому, що завжди будете битися за її серце, захищати її. Але з роками ці обіцянки напевно забуваються.

Ваша дружина – найважливіший і священний скарб у вашому житті. Ви самі для себе обрали. Ніколи про це не забувайте. І ніколи не лінуйтеся підтримувати свою любов.

2. Захищайте своє серце

Ви повинні бути захисником не тільки її серця, але і свого власного. Оберігайте його від інших жінок зі всією ретельністю. Любіть себе і не розмінюйтесь на дрібниці. Ніхто не повинен претендувати на ваше серце, крім вашої дружини. А вона, навпаки, повинна проникати в нього за першою вимогою.

3. Закохуйтеся. Знову, знову і знову

© 4vlada.com

Ви постійно змінюєтеся. Ви вже не той самий чоловік, який одружився. Через п’ять років ви не будете тим, ким є сьогодні. Зміни – постійні, тому ви повинні свідомо обирати життя один з одним кожен день. Боріться, завойовуйте її любов – так само, як ви це робили в перші тижні після знайомства з нею.

4. Завжди шукайте в ній найкраще

Зосередьте свою увагу на тому, що любите в ній, а не на те, що вас у ній дратує. Тільки в цьому випадку ваша любов до неї продовжить рости. Зосередьтеся на тих моментах вашого життя, коли ви відчували себе абсолютно коханим і абсолютно щасливою людиною. Ви ж узяли її в дружини не просто так.

5. Не намагайтеся її змінити. Це не ваша задача

© 4vlada.com

Ваша задача – просто любити її. Не намагайтеся підігнати параметри її особистості під себе. Не ламайте її. І тоді вона сама зміниться таким чином, що ви будете любити її ще більше.

6. Візьміть всю відповідальність на себе

Візьміть всю відповідальність за свої емоції на себе. Ваше особисте щастя – це не турбота вашої дружини. Вона не може зробити вас щасливим, якщо ви самі того не захочете. Ви несете відповідальність за те, щоб всі члени вашої родини були щасливі. Якщо ви зможете стати щасливою, щасливою буде і вона, і вся ваша сім’я.

7. Ніколи не звинувачуйте її в тому, ніби вона винна, що ви сердитесь

Якщо ви засмучені або гнівайтесь на вашу дружину, то це тільки ваші особисті емоції і ваш власний вибір. Ваші емоції – це ваша відповідальність.

Ваша жінка не зобов’язана заліковувати ваші дитячі травми або бігати за вами з емоційним “слюнявчиком”. Якщо потрібно, візьміть паузу, побудьте на самоті і розберіться в собі. Як тільки ви стабілізуєте свій емоційний фон, так відразу і помітите, що відносини в родині стали налагоджуватися.

8. Дозвольте вашій жінці просто жити

© 4vlada.com

Коли вона в поганому настрої або страшенно засмучена, не намагайтеся моментально все виправити. Її позитивний настрій – це не ваша робота. Просто поясніть їй, що гніватися, злитись і зневірятися час від часу – це нормально.

Жінки так влаштовані, що сприймають світ надмірно емоційно. З цим нічого не поробиш. Але нехай вона знає, що завжди може на вас покластися. Коли вона охолоне, то зрозуміє, що ви – сильний і вольовий чоловік. Що вона може вам довіряти: адже ви не тікаєте з квартири кожен раз, коли вона засмучена. Дайте їй впевненість у тому, що будете з нею поруч, незалежно від того, як часто вона реве та з якими труднощами їй доведеться зіткнутися.

9. Будьте дурними

Не судіть себе занадто серйозно. Краще частіше смійтеся. І змушуйте сміятися її. Сміх робить життя простішим.

10. Проникайте в її душу ЩОДНЯ

© 4vlada.com

Дізнайтеся, що дійсно змушує її почувати себе коханою та підзахисною. Якщо знадобиться, складіть список з 10 речей, які роблять її задоволеною життям. Зробіть його своїм пріоритетом. Спробуйте кожен день змушувати її почувати себе королевою.

11. Присутній у її житті

Уважно ставтеся до її життя. Якщо вона щось розповідає вам, слухайте. Робіть все, що потрібно, щоб спілкуватися з нею ввечері з порожньою головою. Ставтеся до неї так, ніби вона – ваш найцінніший клієнт.

12. Приймайте її сексуальність

© 4vlada.com

Не ставтеся до сексу як до способу зняти стрес. Це можливість для вас проникнути на найглибший рівень її душі. Дозволяйте собі розчинитися в її ніжності. Нехай вона знає, що може довіряти вам на всі 100% – що в ліжку, що в житті.

13. Не будьте ідіотом, але і не бійтеся іноді їм бути

Ви будете робити помилки. Вона буде робити помилки. Майте в собі мужність в цьому зізнатися, щоб не допустити ще більшу помилку. Ви не зобов’язані бути досконалим. Але ви не повинні здаватися їй дурним 24 години в добу 7 днів в тиждень.

14. Дайте їй особистий простір

© 4vlada.com

Дайте їй вільний час. Дозвольте їй зустрічатися з подругами і мати хобі. Дайте їй можливість наситити свою душу енергією. Періодично залишайтеся з дітьми самі. Дайте їй можливість відпочити і розвіятися. Вона потребує відпочинку не менше вашого.

15. Будьте уразливим

Будьте готові поділитися з нею своїми страхами і почуттями. Визнайте свої помилки. Вибачайтеся.

16. Будьте абсолютно чесні перед нею

© 4vlada.com

Якщо ви хочете, щоб між вами була довіра, будьте готові поділитися з нею всім – особливо тими секретами, якими ви ніколи ні з ким не ділилися. Для цього потрібна мужність. Але тільки після того, як ви відкриєте їй своє серце, між вами почнеться справжня любов. Носіть маску як завгодно довго, але знімайте її завжди, коли повертаєтеся додому.

17. НІКОЛИ не переставайте разом рости

Стоячий ставок – розсадник малярії, а швидко мчить потік завжди прохолодний і свіжий. Атрофія – природний процес для м’язів, якими не займаються. Рівно те ж саме відбувається і з вашими відносинами. Якщо ви продовжуєте працювати над вашими відносинами, вони неминуче в’януть. Знайдіть спільні цілі і мрії. Складіть загальні плани. І працюйте над їх реалізацією спільно.

18. Не хвилюйтеся про гроші

© 4vlada.com

Гроші – це ресурс, яким ви повинні управляти, як одна команда. Вони ніколи не допомагають, якщо ви боїтеся ними користуватися. Вчіться довіряти своєму партнерові. І пам’ятайте: ховати гроші від дружини “хованки” – це моветон.

19. Навчіться прощати і забувати

Прощайте швидко і ніколи не згадуйте старі образи. Зосередьтеся на майбутньому і не дозволяйте минулому втручатися у ваші плани. Не дозволяйте своїй минулій історії тримати вас в заручниках. Запам’ятовуйте помилки, які зробили, але тільки з практичною метою. Не рефлексуйте. Помилки, зроблені в минулому, можуть стати важким якорем для вашого шлюбу. Вони тягнуть вас вниз. З іншого боку, прощення – звільняє. Просто відріжте якірний ланцюг і пливіть удалину без оглядки.

20. Завжди обирайте ЛЮБОВ

© 4vlada.com

Зрештою, ця порада може бути єдиним. Використовуйте її як головний принцип свого життя, завдяки якому можна змінити все. Якщо ви будете вибирати любов, то ніщо не буде здатне поставити під загрозу ваше щастя. Любов завжди витримає. І витерпить.

Шлюб – це не “і жили вони довго і щасливо”. Це робота. Це готовність постійно інвестувати у свої стосунки. Тільки так вони можуть пройти випробування часом. Працюйте над відносинами, і щастя прийде.

Шлюб, як і життя, переживає свої злети і падіння. Вчіться на всіх його етапах. Вчіться любити один одного, це дасть вам сили і перспективу. Зберегти цю будівлю можливо, тільки якщо кожен день міняти в ньому по одній, що вийшла з ладу цеглинці.

Це уроки, які я зрозумів занадто пізно. І на своїй шкурі.

Залишайтеся для вашої дружини тим чоловіком, яким вона не може не хвалитися.

За матеріалами 4vlada.com