in , ,

3 способи схуднути без голодування і тренувань

Як би хотілося, щоб зайві сантиметри на талії йшли самі, поки ми відпочиваємо або просто дихаємо… Поспішаємо вас порадувати: це можливо!

Тутка відшукав альтернативні способи скинути злощасні кілограми без походів в спортзал і жорстких дієт.

Дихання

Основне правило дихальної гімнастики: вдих і видих здійснюються не грудною кліткою, а животом. Тонка талія, кубики преса, опрацювання глибоких м’язів живота досягаються при виконанні комплексу дихальних вправ — почати можна з 15 хвилин в день.

Контрастний душ

Спосіб досить невигадливий і частіше йде в комплексі з іншими методами. Приймаючи душ, наприкінці процедури, чергуйте температуру води — від крижаної до гарячої. Контрастний душ рятує не тільки від надмірної ваги, але і від ряду захворювань, таких як аритмія, ожиріння, вегетосудинна дистонія, гіпертонія в первинній стадії і целюліт. Також є і протипоказання.

Масаж

У боротьбі з підшкірними жировими відкладеннями зарекомендували себе баночний, водний, медовий та ручний, і щипковий види масажу. Вони дозволяють подрібнити жирові запаси, покращити кровообіг зони передньої черевної стінки, нормалізувати перистальтику кишечника. Процедури можна проводити як самостійно в домашніх умовах, так і в спеціальних салонах. Сеанси повинні бути систематичними і проводитися курсом.

За матеріалами

Сподобалось?

Типові помилки бігуна-початківця

Перестаньте імітувати звички успішних людей: це Вас знищує