4 причини пити теплу воду замість холодної

Напевно ви не раз чули про те, що протягом дня потрібно випивати кілька склянок води. Це, безумовно, корисна звичка. Однак перевагу краще надати теплій воді, оскільки у останньої є ряд важливих переваг.

Тутка Тамка розповідає, в чому вони полягають.

Вплив на травну систему

© depositphotos.com

Холодна вода сприяє затвердінню жирів, що містяться в їжі, і тим самим сповільнює травлення.

Тепла вода, навпаки, допомагає більш швидкому розщепленню їжі, що сприятливо позначається на процесі її засвоєння організмом і допомагає позбутися від запорів.

Вплив на дихальну систему

© depositphotos.com

Холодна вода викликає накопичення слизу, що підвищує ризик інфекцій дихальної системи і може призвести до запалення горла.

У теплої води зворотний ефект: вона пом’якшує горло і знімає роздратування. Це корисно як під час респіраторних захворювань, так і просто з ранку, щоб впоратися з сухістю в роті.

Вплив на кровоносну систему

© depositphotos.com

Холодна вода призводить до звуження кровоносних судин.

Коли ви п’єте гарячу воду, судини розширюються, в результаті чого поліпшується кровообіг і кровопостачання органів і тканин. Завдяки цьому ваш організм швидше позбавляється від токсинів.

Вплив на нервову систем

© depositphotos.com

Низькі температури є одним з факторів, що підвищують ризик виникнення головних болів. Дослідження показали, що схожим ефектом володіє і холодна вода, яка може спровокувати напад мігрені у страждаючих цією хворобою людей.

Гаряча вода, навпаки, знімає біль. Особливо добре вона допомагає позбутися від спазмів.

За матеріалами