5 нових способів шукати і дивитися YouTube-відео

Ці незвичайні сервіси допоможуть освіжити відчуття від використання YouTube.

1. YTRoulette

Якщо вам все набридло і ви вже не знаєте, що подивитися на YouTube, зверніть увагу на YTRoulette. Це сервіс, який з допомогою колеса рулетки вибирає випадкове відео. Просто знову і знову натискайте пробіл на клавіатурі для переходу до наступного ролика. Це трохи нагадує безцільне блукання по телевізійних каналах.

YTRoulette →

2. YouTube Map Explorer

YouTube Map Explorer — це відмінний сайт, що дозволяє переглядати ролики на YouTube в прив’язці до місця, звідки вони були завантажені. На екрані відображається карта, одного кліка якої достатньо, щоб почалося відтворення відео, пов’язаного з конкретною місцевістю.

YouTube Map Explorer →

3. Noutube

Кожну хвилину на YouTube заливаються десятки і сотні роликів. Якщо ви хочете бути в курсі найсвіжіших надходжень, зверніть увагу на сайт Noutube. Тут можна побачити нескінченну стрічку тільки що завантажених відео. Іноді трапляються дуже цікаві, так що можна надовго зависнути.

Noutube →

4. My 90’s TV!

За останні десятиліття телебачення змінилося до невпізнання. Переконатися в цьому дозволить сайт My 90’s TV. Тут можна поринути у атмосферу двадцятирічної давності. Автентична реклама, фільми і музичні кліпи виглядають наївно, смішно, навіть часом дико. Хто застав ті часи, той скинеться ностальгічну сльозу. Хто ні — знайде багато цікавого.

My 90’s TV →

5. MINI Fast Forward

За замовчуванням в плеєрі YouTube відсутня кнопка швидкого перемотування. Так, можна змінювати швидкість відтворення в налаштуваннях, але це повільно і незручно. Розширення MINI Fast Forward виправляє цей недолік дефолтного плеєра.

Після його установки досить просто натиснути на клавішу S на клавіатурі, щоб переключитися в режим швидкого перемотування. Повторне натискання повертає нормальну швидкість відтворення.

Фото заголовку
За матеріалами