5 оптичних ілюзій, які зроблять вас стрункішими

Ми любимо розглядати цікаві оптичні ілюзії на картинках, але навіть не підозрюємо, що часом можемо використовувати їх собі на користь. Наступна стаття стане в нагоді жінкам і дівчатам, які уважно ставляться до свого зовнішнього вигляду і хотіли б за допомогою маленьких хитрощів приховати свої незначні недоліки або підкреслити переваги.

Щоб виглядати стрункіше, досить просто перенести оптичні ілюзії на одяг, і ось що ми отримаємо:

Оптична ілюзія №1

Вертикальні лінії допоможуть зробити фігуру стрункішою. Шов, лінії в одязі або застібка – все це може допомогти зробити вас вищими і стрункішими. На фото дві однакові фігури, одна з швом, інша – без, і ви бачите різницю.

Крім того, чим лінії дрібніші і розташовані ближче одна до одної, тим буде стрункіше виглядати в них фігура.

Оптична ілюзія №2

Горизонтальні лінії і правда можуть повнити. Подивіться на цей малюнок вище, і ви побачите, що силует зліва виглядає стрункішим. А все тому що горизонтальна лінія перерізає найширшу частину тіла.

Але і горизонтальні лінії можна використовувати з розумом. Цей малюнок говорить про те, що середня фігура виглядає найширшою, хоча всі вони однакових пропорцій. А ось ліва і права фігури здаються набагато стрункішими. Тут діє цікава оптична ілюзія.

Чим довше погляд ковзає по фігурі, поки не зустріне цей «розріз» тим вище і стрункіше фігура буде здаватися. Тому не варто перерізати поясом або заправленою в штани або спідницю сорочкою своє тіло, якщо ви не вважаєте свою фігуру ідеальною і не відрізняєтеся високим зростом. Такий розріз візуально робить нижче і товстіше, тому підійде тільки дуже худим або дуже високим панночкам.

Оптична ілюзія №3

Діагональ дозволяє візуально зменшити фігуру, зробивши її стрункішою. Навіть пришиті під діагоналлю великі накладні кишені додають такий же ефект одежі.

Оптична ілюзія №4

Важливо звертати увагу і на силует плечей. Лінії, які розходяться і сходяться в цій області так само мають певний ефект ілюзії.

Якщо у вас дуже широкі стегна і вузькі груди, вам підійде образ, що розширюється до верху. Це може бути одежа з великим коміром, який натягується на плечі або простий виріз «човник».

Якщо у вас вузькі стегна, але природа нагородила вас великими грудьми, то ви можете носити так звані сукні (блузи) з нашийником.

Оптична ілюзія №5

І, звичайно, нікуди без чорного. Адже це найголовніший закон: чорний колір – надає стрункості.

Але не тільки чорний, будь-який темний колір, якщо ви поєднуєте його з одягом світлішого тону. Не забувайте, що темніший одяг чи деталі гардеробу надягають на «проблемну» частину, що зробить її візуально стрункішою.