5 помилок, які ми здійснюємо в душі кожен день

Прийняття душа — це щоденний ритуал, який більшість з нас роблять механічно, навіть не замислюючись, що роблять це невірно. Виявляється, приймати душ теж потрібно за правилами, щоб не нашкодити нашій шкірі.

Тутка Тамка зібрав класичні помилки, які ми робимо під час прийняття душу. Намагайтеся їх не допускати, і шкіра скаже вам спасибі.

1. Занадто гаряча вода

Гаряча вода позбавляє шкіру вологи, призводить до сухості і лущення. Крім того, надмірно гарячий душ шкідливий ще по 2 причинам: по-перше, він змиває занадто багато шкірного жиру, залишаючи шкіру беззахисною перед бактеріями і шкідливими речовинами. А по-друге, викликає надмірний приплив крові. Це часто призводить до тривалого почервоніння, запалення, висипу і сухості шкіри.

Цікаве
Loading...

2. Надмірно тривалий душ

© adme.ru
Як і гаряча вода, тривале перебування під душем пересушує шкіру. Звідси різні проблеми: висип, свербіж. Пам’ятайте: душ повинен тривати близько 10 хвилин.

3. Часте використання сильно пінних засобів для душу

До складу сучасних миючих засобів входять поверхнево-активні речовини. Їх завдання полягає в тому, щоб прикріпити молекули жиру до молекул води. Якщо наш гель для душу дає рясну піну, це означає, що в ньому міститься надлишок таких речовин. Чим більше піни утворює засіб для душу, тим більше вона видаляє природний захисний жировий шар. Це призводить до сухості і огрубіння шкіри.

Крім того, якщо у вас немає медичних показань до використання антибактеріальних миючих засобів, немає ніякої необхідності застосовувати їх щодня.

4. Використання старих і непросушених мочалок

Тривале використання однієї і тієї ж мочалки — це великий ризик для здоров’я. Вологі мочалки і губки створюють ідеальні умови для розвитку бактерій і цвілі. Користуватися однією губкою можна не більше 4 тижнів.

Кращий варіант — використовувати у якості мочалки махрову рукавичку або невеликий рушник

Також важливо після використання мочалки обов’язково висушувати її.

5. Занадто інтенсивне обтирання

Правильно висушити шкіру не менш важливо, ніж правильно її вимити. Обтирайтеся нежорстким рушником, залишаючи тіло трохи вологим. Після цього не полінуйтеся зволожити шкіру улюбленим кремом або молочком, і вона буде гладенькою та здоровою!

Фото заголовку adme.ru
За матеріалами Polismed.com, myCharm.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close