7 головних помилок носіння спідниць (їх допускають дуже багато дівчат)

Спідниця робить образ жінки елегантним і витонченим. Але деякі дівчата весь час допускають помилки, які можуть зіпсувати навіть найкласніший «look». Стилісти виділяють 7 найбільш поширених помилок носіння спідниць, які краще відразу виправити.

1. Невідповідне взуття

Щоб спідниця виглядала добре, важливо підібрати правильне взуття. Орієнтуватися потрібно не тільки на колір, фасон і матеріал, але і на довжину. Можна керуватися простим правилом: чим довша спідниця, тим вище може бути каблук. Для міні найкраще взуття на низькій підошві.

2. Неправильно підібраний верх

Є кілька простих модних законів, вироблених десятиліттями: міні-спідницю потрібно носити з більш-менш закритою блузою або кофтою, пишну спідницю — з лаконічним верхом, а обтягуючу спідницю чудово доповнить светр-оверсайз.

3. Невідповідна спідня білизна

Найчастіші помилки — це білизна з гумками, які виділяються і кольорові трусики, які просвічують крізь тканину. Виглядає це дуже непривабливо і привертає зайву увагу. Правильним буде одягнути безшовну спідня білизна тілесного кольору, так ви точно не помилитеся.

4. Неправильна довжина спідниці

Якщо говорити про модні тенденції щодо довжини спідниць — вони постійно змінюються і за ними не встежиш. Однак є те, що потрібно пам’ятати завжди: жінкам з низьким ростом краще носити спідниці вище коліна. Інакше ноги будуть здаватися коротшими. І навпаки.

5. Неякісні тканини

Дешеві матеріали підкреслюють недоліки фігури і рідко коли виглядають добре. Краще всього вибирати спідниці з щільної тканини, які скоректують силует і зроблять образ дорожчим. Від прозорих тканин рекомендуємо відмовитись.

6. Неправильно підібраний фасон

Дуже часто дівчата вибирають спідницю, виходячи з модних тенденцій і не враховують особливості своєї фігури. Потрібно тверезо поглянути на свої параметри, оцінити, наскільки яскраво виражена талія, сідниці, тільки після цього вибирати спідницю. Але є й універсальні фасони — трапеція, А-силует, «сонце».

7. Спідниця «не до місця»

Будь-який одяг потрібно підбирати виходячи з того, де ви збираєтеся в ньому з’явитися. Для офісу підійде спідниця-олівець, міді або максі. На вечірку можна одягти щось яскраве та легковажне — тут фантазії немає межі.

Але, головне, звичайно, наскільки вам комфортно в спідниці. Якщо ви відчуваєте себе красунею — все інше не так вже й важливо.

За матеріалами