9 хитрощів, які перетворять ваш смартфон на супергаджет

У 2016 році стільникові телефони були вже у 62% населення планети, а в наступному році число власників збільшиться до 5 млрд людей. Ми не уявляємо свого життя без смартфонів, а додатки перетворюють останні на універсальні гаджети. Але ми готові посперечатися, що при всіх зручностях смартфона ви, напевно, не використовуєте всіх його функцій, а про деякі, можливо, і не знаєте. Наприклад, ви знали, що можете робити фото за допомогою навушників?

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Крім незвичайних трюків, наші гаджети приховують в собі хитрощі, які полегшують життя в найрізноманітніших ситуаціях: від набору повідомлення до запису відео.

Тутка зібрав для вас кілька способів використовувати свій смартфон максимально ефективно. Саме час випробувати кілька з них.

1. Авіарежим для кращого сигналу

Якщо ви бачите, що рівень сигналу низький, просто перемкніть телефон в авіарежим на 2-3 секунди. Це має вирішити проблему, адже при вимкненні авіарежиму смартфон автоматично з’єднається з найближчою точкою стільникового зв’язку, що забезпечить кращий сигнал.

2. Якісний звук на відео

Щоб записати відео з якісним звуком, прикрийте рукою динамік з одного боку у напрямку до джерела звуку. Так ви усунете зайві шуми, які можуть зіпсувати відео.

3.Комбінація клавіш

Щоб швидше набирати повідомлення, задайте в налаштуваннях клавіатури комбінації клавіш для певних фраз, наприклад, підписів в листах або e-mail адресах. Якщо ви теж ненавидите щоразу вводити довгий e-mail для входу на сайти, ця порада для вас.

4. Фото за допомогою навушників

Як зробити селфі, щоб до кадру не потрапила витягнута рука? Якщо у вас iPhone, ви можете використовувати навушники: підключіть їх, як зазвичай, відкрийте фотокамеру і робіть знімки, натискаючи на клавіші гучності на кабелі навушників. Так ви зможете навести телефон на який-небудь предмет і трохи відійти, експериментуючи з кадрами.

5. Вимкнення реклами

Якщо ви використовуєте безкоштовні додатки, то вас, напевно, дратує реклама, яка щомиті з’являється. Перемкніть смартфон в авіарежим і більше ніщо не завадить вам грати на телефоні.

6. Смартфон замість окулярів

Якщо ви погано бачите і забули вдома свої окуляри, вам допоможе смартфон. Увімкніть камеру і наведіть її на потрібний об’єкт – так ви зможете розглядати його на екрані. Наприклад, цінники в магазині або номер автобуса, який під’їжджає.

7. Саморобний стилус

Вам не потрібно купувати спеціальний стилус, щоб малювати в додатках на смартфоні. Можна використовувати і батарейку, що сіла – використовуйте ту сторону, яка позначена мінусом.Тепер у вас є стилус для ігор або малювання!

8. Економія заряду

Ви, напевно, вже налаштували повідомлення і яскравість екрана, вимкнули вібрацію, а також перестали користуватися віджетами, щоб економити заряд батареї. Є ще одна маленька хитрість: поставте на заставку чорні шпалери (для AMOLED-дисплеїв). Екран підсвічує тільки кольорові пікселі і тому, чим більше чорних пікселів, тим менше заряду ви витрачаєте.

9. Як швидко знайти телефон

«Перетелефонуй мені, не можу телефон знайти», – так ми часто просимо когось допомогти знайти телефон, який казна-куди зник. Але що робити, якщо ви самі вдома або ввімкнений беззвучний режим? Використовуйте Google Device Manager з іншого пристрою, наприклад, з ноутбука, щоб послати зі смартфона звуковий сигнал. Телефон буде телефонувати, поки ви його не знайдете, навіть якщо він був у беззвучному режимі. Власники iPhone можуть аналогічним чином використовувати функцію «Знайти iPhone».

Переклад Тутка за матеріалами