Чи личить вам коротка стрижка? Найкращий спосіб перевірити це

Чи то життя змінити, чи то стрижку… Приблизно так починається кожна нова сторінка у житті типової жінки. І ніхто не буде заперечувати, що зачіска й справді грає велику роль і володіє незвичною силою змінювати настрій, внутрішній стан і навіть обставини.

Схема тут зазвичай одна: “довге волосся – підстригти, коротке – наростити, пряме – накрутити, кучеряве – вирівняти”. Що зробиш, така природа.

Але, якщи ви наважилися сісти у крісло перукаря, будучи Рапунцель, а встати звідти з каре чи бобом, то маєте розуміти, наскільки великий ризик залишитися незадоволеною.

Але на щастя, є спосіб… 

Про нього мало хто знає. Його автор – Джон Фріда – відомий британський стиліст-перукар, який працював з такими зірками як Жаклін Кенеді, Даяна Рос, Пол МакКартні і навіть принцеса Діана. Коротше, довіряти йому точно можна.

© marketium.ru

Суть методу у тому, щоб визначити пропорції обличчя, зокрема – висоту щелепної кістки. Для цього виміряйте відстань між мочкою вуха і кінчиком підборіддя. Візьміть олівець і лінійку. Прикладіть їх одна до одної так, як показано на малюнку, тобто під прямим кутом.

Якщо відстань менше 5,7 сантиметрів, вам підійдуть короткі зачіски, можете сміливо йти в салон. Якщо більше – то ваше обличчя буде виглядати гарніше з довгим волосям.

Наочний приклад – Мішель Вільямс і Лів Тайлер

© Bauer-Griffin   © Raoul Gatchalian

Мішель дивовижно йде коротка стрижка, а Лів приголомшливо виглядає з довгими локонами. На думку Джона Фріди, «вся справа в кутах».

Стилісти говорять, що цей метод надійний і точний. Так що якщо ви ніяк не можете зважитися на коротку стрижку, сміливо діставайте лінійку з олівцем. Ну або плюньте на все і робіть так, як хочеться.

Фото заголовку Bauer-Griffin , Raoul Gatchalian
За матеріалами Marie Claire