Декомпресія хребців в домашніх умовах!

Декомпресію хребців зробити досить просто. Ви можете робити це самостійно за допомогою деяких правил або з приятелем, який погодиться вам допомогти. Регулярна декомпресія з легкістю допоможе зробити терапевтичне коригування спини і допомогти з болями.

Самостійна декомпресія хребців

Розташуйте руки за спиною одна поверх іншої. Натисніть на хребет так високо, як дозволяють вам ваші руки. Потягніться назад, продовжуючи натискати руками на хребет, ви повинні домогтися деякого легкого потріскування.

Сядьте на стілець з короткою спинкою. Рухайте ваш таз до краю сидіння, поки спинка стільця не торкнеться тієї частини хребта, яку ви будете масажувати. Покладіть долоні на лоб і повільно видихніть. Ваші голова і плечі почнуть опускатися за стілець і ви повинні відчути кілька потужних клацань.

Станьте рівно, притулившись спиною до кута стіни. Розведіть руки в сторони і зведіть лопатки. Таке акуратне потягування допоможе зняти напругу зі спини більш природним чином.

Декомпресія хребта на медичному м’ячі

Декомпресія середньої частини хребта. Сядьте на м’яч для вправ. Повільно перемістіть ноги так, щоб тулубом лягти на м’яч, спина повинна опинитися прямо над ним. Повністю розслабтеся. Повільно рухайтеся вперед і назад так, щоб м’яч прокотився по всіх частинах вашої спини.

Декомпресія верхнього відділу хребта. Встаньте на коліна перед м’ячем для вправ. Повільно котіть м’яч вперед, нахиляючись по мірі того? як м’яч відкочується від вас. Після того, як тіло повністю випрямиться, дозвольте середній і верхній частині спини розслабитися і трохи провиснути.

Декомпресія нижньої частини хребта. Лягніть грудьми і животом на м’яч для вправ. Повільно накочуйтеся на нього так, щоб ваші пальці торкалися підлоги, а коліна перебували в повітрі. Дозвольте вашим рукам вільно обвиснути і розслабте м’язи спини.

Декомпресія хребта з партнером

Лягніть на тверду поверхню, наприклад, підлогу. Розкиньте руки в сторони, лікті зігнуті. Голова повернена у бік.

Якщо ви напружені, попросіть товариша зробити швидкий  масаж, який розслабляє.

Нехай покладе руки так, щоб вони опинилися по різні боки вашого хребта. Пальці повинні вказувати в протилежні напрямки. Відстань між долонями від 2 до 4 см.

Видихніть, в той час як руки партнера акуратно тиснуть і одночасно рухаються вгору. Руки завжди повинні бути щільно притиснуті до вашої спині, а не просто ковзати по ній.

Попросіть партнера починати масаж з середини спини і потроху просуватися вгору. В кінцевому підсумку знайдеться місце, де буде кілька потужних клацань.

Інші способи декомпресії хребта

Спосіб нога за ногу з відтягненням назад. Сядьте на килимок, спина пряма, ноги повинні бути витягнуті. Акуратно підніміть вашу праву ногу і, тримаючи в зігнутому положенні, перенесіть через ліву ногу. Ваша ліва нога повинна лежати на підлозі, а права торкатися підлоги лише ступнею біля лівого стегна.

Закиньте і зафіксуйте ліву руку так, щоб вона опинилася навпроти правої ноги з правого боку вашого тіла. Ви вже повинні відчути якесь напруження. Використовуючи праву руку, щоб відштовхнутися від правого коліна, скручуйте ваш хребет акуратно назад і вправо.

Як тільки ви відчуєте легке клацання відразу ж розслабте позу, послабивши напругу, і зробіть те ж саме, використовуючи протилежну ногу.

Зробити підйом – зі спини з розтягненням. Для такого розтягування потрібно дві людини. Той, якому потрібно терапія спини, схрещує руки на грудях так, щоб долоні лягли на протилежні плечі. Товариш ззаду підхоплює вас за лікті і трохи піднімає від землі з прогинанням назад.

Використовуючи цей метод, ви повинні відчути серію клацань. Переконайтеся, що ваш партнер достатньо сильний, щоб підняти вас і це не приведе його до перекидання назад.

Розтягнення з використанням ліжка. Лягайте на ліжко так, щоб ваші лопатки звисали з його краю. Розслабтеся і дозвольте вашій верхній частині спини і рук опускатися до підлоги. Після того, як ви повністю розтягнетеся, сядьте на ліжко для випрямлення хребта в протилежному напрямку, поверніться у вихідне положення і знову повторіть це з кожним разом, дозволяючи вашим лопаткам зісковзувати все далі і далі з краю ліжка.

Зробити розтягування за допомогою розгойдування. Це розтягнення по Пілатесу використовується при ослабленні м’язів хребетного стовпа. Лягніть на килимок і притисніть коліна до грудей, обнявши їх руками. Повільно погойдуйтеся вперед/назад на килимку, поступово нарощуючи при цьому темп. Мета – під час погойдувань вперед/назад відчути кожну частину хребта.

Поради

  • Якщо ви будете напружені або спина і так досить рівна, ви можете не відчути клацань відразу або не відчути їх взагалі.
  • Намагайтеся під час того, як ви сидите і стоїте тримати спину прямо. Гарна постава може запобігти болю в спині.
  • Будьте обережні, щоб не пошкодити спину.
  • Ви так само можете відхилятися назад, сидячи у ванній.

Попередження

  • Починайте акуратно. Різним людям потрібні різні навантаження для того, щоб їх спина хрускотіла.
  • Негайно припиніть, якщо ви відчули біль. Завжди звертайте увагу на те, що ваше тіло говорить вам.