Дерматолог Анджеліни Джолі впереше назвала топ-5 секретів її краси

Вeauty-правила мами шістьох дітей

Ми постійно захоплюємося мудрістю Анджеліни Джолі і не рідше – її красою. У той час як багато хто стверджує, що зовнішність актриси – справа рук пластичних хірургів, Джолі вирішила розвінчати ці beauty-міфи з допомогою свого дерматолога.

Актриса користується послугами Ронди Ренд з юності – десятки років назад на прийом до Ронди її відвела мама, а тепер актриса водить до неї і своїх дітей. Ренд не розповідає про особливості роботи зі своїми зірковими клієнтами, але з дозволу Анджеліни вперше розкрила секрети, які дозволяють актрисі підтримувати шкіру в ідеальному стані. Беремо на замітку!

1. Вона рано почала доглядати за шкірою

«Коли Джолі зрозуміла, що буде актрисою, вона вирішила подбати про свою шкіру. Вона завжди була красивою від природи, тому їй не потрібно було докладати багато зусиль. Актриса використовує санскрін, м’який очищувальний засіб, продукти з антиоксидантами, оксикислотами і натуральними компонентами. Їй не потрібні скраби і засоби, у складі яких є багато хімічних речовин».

2. Захист від сонця

«Актриса почала користуватися сонцезахисними засобами ще в юності. Вона завжди знала, що ультрафіолетові промені негативно впливають на шкіру і, в тому числі, провокують появу пігментних плям. Крім того, вона носить капелюхи, і це теж дуже важливо. Джолі також приділяє увагу зволоженню шкіри, і все-таки, захист від сонця – найкраще, що можна зробити, щоб уникнути передчасного старіння».

«Захист від сонця – найкраще, що можна зробити, щоб уникнути передчасного старіння»

3. Постійність

«У подорожах Анджеліна також доглядає за шкірою – вона не перестає використовувати продукти з оксикислотами і антиоксидантами. А коли Джолі приходить до мене, ми намагаємося акуратно підходити до вибору процедур. Іноді, дуже рідко, ми робимо чистку лазером».

4. Мінімум макіяжу

«Джолі носить макіяж тільки на роботі – напевно, тому її шкіра досі виглядає так добре. Вона також уважно ставиться до зняття макіяжу, а її візажист ретельно підбирає макіяж-засоби та піклується про її шкіру, коли актриса працює».

5. Хороші гени

«Їй пощастило – вона успадкувала від мами прекрасну оливкову шкіру. У Анджеліни дійсно хороші гени, і з часом вона стає тільки гарнішою».

За матеріалами