in , , ,

Існують 4 типи фігури і для кожного з них ми підібрали ідеальну сукню

Жіноча фігура, а зокрема форма сідниць, визначається 4 генетичними факторами, такими як положення тазу і кісток, розподіл жиру, розмір і форма сідничних м’язів і спосіб кріплення м’язів до кістки стегна. Це означає, що ми можемо зробити її пружнішою, збільшити об’єм або прибрати зайве, підібрати ідеальний одяг, спираючись на свій тип фігури і форму сідниць. Але трикутник перетворити у коло, швидше за все, не вийде.

Проте прагнути до досконалості ми можемо і Тутка зібрав для вас найкращі варіанти одягу під кожен тип фігури.

Квадратна форма

Лінія тазових кісток і кісток стегна рівна, немає різкого переходу до талії, за рахунок чого фігура виглядає квадратною. Якщо у вас сідниці невеликого розміру і немає явного переходу талія-таз-стегно, швидше за все, ви володарка «квадратної» форми.

Яку сукню краще вибрати

Вибирайте багатошарові сукні, що створюють ефект об’єму, також зверніть увагу на оксамитові тканини. Якщо у сукні є бантик, який можна витончено зав’язати ззаду, то це безвідмовний спосіб додати собі об’єм там, де його хотілося б побільше.

Кругла форма

Стегна виглядають достатньо великими по відношенню до фігури. Якщо повернутися боком перед дзеркалом, можна побачити, що сідниці рівномірно об’ємні — від самого верху до низу сідниць і переходу до стегна.

Яку сукню краще вибрати

Гріх приховувати таку красу, але якщо хочеться трохи прибрати об’єм, ми радимо вибирати сукні, розкльошені до низу. Тут діє просте правило: чим ширший низ, тим вужчими здаються стегна. Добре підійде прийом відволікання уваги. Глибоке декольте, химерні комірці і — вуаля — круглі, об’ємні форми не так кидаються в очі.

Перевернуте сердечко

У власниць такого типу фігури верх сідниць — невеликий, весь об’єм сконцентрований внизу. Перехід від попереку до стегон різкий, немає нічого зайвого на боках. Цей жіночний тип — результат розподілу жиру на нижній частині сідниць і стегнах завдяки високому рівню естрогену.

Яку сукню краще вибрати

Вибираючи сукню, віддайте перевагу стилю «ампір» з завищеною талією. Також дуже вдало виглядатимуть прямі приталені сукні до середини колін, за рахунок того, що будуть розставлені акценти на грудях і талії, що вигідно підкреслить лінію стегон.

V-подібна (перевернутий трикутник)

Лінії стегон і тазу звужуються до низу і фігура виглядає як перевернутий трикутник. Якщо ваші плечі ширші стегон, швидше за все, ви також володарка V-подібної форми сідниць.

Яку сукню краще вибрати

Вибираючи сукню, в першу чергу зверніть увагу на те, щоб тканина була легкою, «повітряною», підхоплена під грудьми. Також виграшно виглядатимуть короткі шовкові ретросукні.

За матеріалами

Сподобалось?

25 лайфхаків, які миттєво покращуть ваш зовнішній вигляд

7 простих способів зміцнити здоров’я щитовидної залози