in , , ,

«Карта обличчя» по-китайськи точно вкаже на приховану загрозу для вашого здоров’я

Кажуть, що очі — дзеркало душі. Як очі відображають внутрішній світ, так шкіра відображає стан здоров’я людини. Китайські медики вважають, що кожна ділянка шкіри пов’язана з певним органом.

Таким чином, різні висипання, прищі і зміна кольору шкіри можуть бути тривожними сигналами, які подає наш організм.

Розібратися в тому, за які органи відповідає певна ділянка шкіри, допоможе ця китайська «карта обличчя». Потрібно просто уважно подивитися на свою шкіру і ви дізнаєтеся про стан того чи іншого органу. Давайте розберемося, як це зробити.

Висипання на лобі

Причиною появи прищів на лобі можуть бути проблеми з сечовим міхуром або тонкою кишкою. Можливо, ви вживаєте занадто багато жирної їжі, цукру або алкоголю, що сповільнює травлення. Ці висипання також можуть свідчити про дефіцит сну або сильний стрес. Запитаєте, як поліпшити стан свого організму? Відповідь проста: більше сну, менше шкідливої їжі і алкоголю.

Область між бровами

Ця область — індикатор стану печінки. Якщо вас турбують висипання в цій області, то ваша печінка волає про допомогу. Швидше за все, вона протестує проти великої кількості м’яса у вашому раціоні. Щоб це виправити, достатньо виконати вимогу своєї печінки — геть м’ясо. Не потрібно виключати його з раціону повністю, просто їжте менше м’яса, але більше овочів. Також вам не завадить більше рухатися.

Область навколо очей

Висипання або зміна кольору шкіри в цій області може сигналізувати про проблеми з нирками. Ці проблеми можуть бути викликані надмірним споживанням алкоголю, курінням, а також поганим кровообігом. Для поліпшення потрібно перестати споживати алкоголь, каву і солодкі напої, краще замінити все це чистою водою.

Ніс

У цьому місці не так часто з’являються прищі, але ось для чорних крапок це улюблене місце. Якщо вони з’являються систематично, то це може бути наслідком поганого кровообігу, здуття живота і високого кров’яного тиску. Вашому організму потрібна детоксикація, а ще побільше активності. Почніть займатися спортом, стежте за своїм тиском і рівнем холестерину.

Щоки

Ця область відповідає за легені. Якщо на щоках з’явилися висипання, то ваші легені страждають від паління, астми або занадто забрудненого повітря. Найкраще — кинути курити і більше бувати на свіжому повітрі. Ваші легені будуть вам вдячні.

Рот і підборіддя

Ця область відображає стан шлунка. Багато кави, жирна їжа, пізні підйоми і стреси — причина висипань у цій області. Шлунок просто не справляється з цим і протестує. Вам терміново потрібно змінювати раціон, додати більше фруктів і овочів. Якщо проблема не проходить, слід звернутися до лікаря.

Шия і нижня частина щелепи

Висипання тут можуть сигналізувати про гормональні розлади, вам потрібно звернутися до лікаря. Також це може бути наслідком зневоднення організму та надмірне споживання солоної їжі. Потрібно відновити водний баланс в організмі.

Тепер ви знаєте, що висипання на шкірі — це набагато більше, ніж естетична проблема. Одних тільки косметичних засобів буде мало, потрібно вирішувати проблему зсередини. Прищі можуть бути першим тривожним дзвіночком, який подає вам організм, попереджаючи про можливі захворювання. Подбайте про себе і своє здоров’я!

За матеріалами

Сподобалось?

Поради для щасливого життя від Матері Терези

В Україні з’явилось якісне кіно. 20 гідних українських фільмів 2017 року