in , ,

Ось як навчитися засинати за 1 хвилину в будь-якому шумі й при будь-яких обставинах

Вам важко засинати? У вас безсоння? І навіть рахувати овечок не допомагає? Є просте рішення, розроблене фахівцями.

Якщо у вас є проблеми із засинанням в нічний час то, швидше за все, ви вже пробували незліченні чаї, лосьйони і медитативні практики, щоб розслабитися і поспати.

Дорослим потрібно в середньому 6-8 годин сну щоночі, щоб функціонувати на оптимальних рівнях і просто відчувати себе нормально!

ТУТКА в TELEGRAM – не пропусти найцікавіше

Згідно WebMD, недолік сну негативно впливає на ваш вагу, мислення, сексуальне життя, пам’ять, шкіру і навіть водійські навички. Так, ви правильно зрозуміли – потрібно негайно вирішити цю проблему!

Спробуйте цей простий трюк!

Якщо ви готові нарешті виспатися, спробуйте дихальну техніку «4-7-8», яка допоможе вам заснути протягом 60 секунд.

Ця техніка розроблена доктором Ендрю Вейлом і поєднує дихання з медитацією, допомагаючи вашому тілу боротися зі стресом.

Вейл називає її «природним транквілізатором для нервової системи», який допомагає швидко зменшити напруження і дозволяє організму розслабитись.

Суть техніки така: дихання через ніс протягом чотирьох секунд, утримування дихання протягом семи секунд, а потім видихи ротом протягом восьми секунд.

Такий трюк заспокоює серцевий ритм і розслабляє. Доктор Вейл говорить, що потрібно тричі повторити «4-7-8» і ви відразу ж заснете.

Дізнайтеся більше про таку техніку відео нижче (особливо, якщо знаєте англійську) і не забудьте випробувати її сьогодні ввечері!

За матеріалами

Висловлювання на всі випадки життя

Життєва притча про злість. Читати кожному!