Приховані можливості піни для гоління

Методом проб і експериментів з’ясувалося, що звичайна піна для гоління – вельми корисна в господарстві річ.

Якщо в будинку живе чоловік, то в комплекті до нього автоматично йде ціла гора аксесуарів. Крутіше, ніж у іграшкового Кена з дитинства. Серед «комплектуючих» напевно знайдеться і піна для гоління.

Навіть, якщо благовірний /брат/син – модний бородань. Виявляється, у цього гігієнічного засобу крім головної (втихомирювати рослинність на обличчі і не тільки), є як мінімум 10 додаткових і зовсім несподіваних функцій. Адже з її допомогою можна не тільки позбутися від щетини, а й навести порядок у всьому домі. Наприклад:

1.Почистити килим від плям

Обробіть пляму пінкою, пройдіться зверху вологою губкою і залиште сохнути природнім способом. Через кілька годин пропилесосьте, прибравши залишки засохлої піни, і радійте знову чистому килиму.

2. Почистити поверхні з нержавіючої сталі і додати їм блиску

Шар пінки для гоління і суха губка повернуть товарний вигляд як старим каструлям, так і любимому холодильнику.

3. Уберегти дзеркало у ванній від запітніння

Обробіть поверхню піною, зачекайте півхвилини і витріть насухо. Продукт утворює тонку водовідштовхувальну плівку, яка не дозволить скляній поверхні пітніти під впливом пари. Трюк також спрацює з дверцятами душової кабінки, окулярами, вікнами та іншими скляними / дзеркальними об’єктами.

4. Прибрати сліди недбалого манікюру з шкіри

Часто, намагаючись навести красу в поспіху, дівчата ненавмисно розмазують лак всюди (окрім самих нігтів). Невелика кількість піни для гоління вирішить цю проблему. Нанесіть піну на місця, де хочете прибрати лак і трохи потріть. Лак зітреться з шкіри, але залишиться «сидіти» на нігтях.

5. Почистити коштовності

Склад піни для гоління не агресивний, не містить жорстких абразивних частинок, але при цьому повний очищувальних компонентів. Це робить її прекрасним засобом для такої делікатної роботи, як чистка коштовностей. Рецепт все той же: додайте невелику кількість піни, протріть, висушіть природним способом.

6. Почистити плями на плиті або духовці без подряпин

Пояснення – комбінація пунктів 2 і 5. І, так, можна сміливо озброюватися металевим йоржиком для посуду.

7. Обеззвучити скриплячі двері

Спробуйте змастити петлі пінкою для гоління. Можливо, це не вирішить проблему повністю і назавжди, але подарує вам хоч пару вечорів в тиші.

8. Заспокоїти шкіру після сонячного опіку

Таємниця в пом’якшуючих компонентах і прохолоджуючому ефекті. Так само допоможе вгамувати свербіж від укусів комах.

9. Зробити для дітей фарбу, якою можна сміливо малювати на вікнах і меблів

Просто додайте в піну трохи харчового барвника. Малюки будуть в захваті від вседозволеності, а ви легко усунете наслідки дитячої творчості за допомогою звичайної вологої губки.

10. Збираєтеся в похід?

Прихопіть з собою невеликий флакон піни для гоління.З її допомогою можна відмити до блиску похідний казанок, жир з рук і заспокоїти шкіру після контакту з сонячними променями і нав’язливими комахами.