Робіть цю просту процедуру щоранку і мінус 10 років гарантовано!

Італійські косметологи розробили унікальну систему масажу, яку може виконувати абсолютно будь-яка жінка. Можна навіть стверджувати, що ця система розрахована на ділових жінок: вони постійно зайняті, часу у них вкрай мало, тому різноманітні масажні прийоми вони навряд чи будуть самовіддано освоювати.

В італійському масажі застосовується всього лише 3 прийоми: поплескування, пощипування і натискання. Поплескування виконується пальцями і долонями, пощипування – великим і вказівним пальцями, а натиснення – вказівним і середнім пальцями.

1. Нанесіть живильний крем.

2. Починаємо робити поплескування по обличчю: від підборіддя до тієї частини голови, де починає рости волосся. Почніть з легких поплескувань подушечками пальців, потім перейдіть на поплескування фалангами пальців потім – долонями. Виконуйте поплескування 1-2 хвилини до легкого почервоніння шкіри по лініях, показаним на мал. 1.

3. 1 хвилину виконуємо горизонтальні пощипування за тими ж масажними лініями, які показані на мал. 1.

4. 2 хвилини робимо дрібні пощипування по лініях мімічних зморшок (мал. 2, 3).

5. 1 хвилину виконуємо сильні пощипування від крил носа до щоки (мал. 4).

6. Тепер робимо точкові натискання по лініях скул і навколо очей. Почніть з коротких натискань, тривалістю 1 секунда, потім поступово збільшуйте час натискання на одну точку до 3 секунд. Натискання робимо по лініях, показаним на мал. 5, протягом 2 хвилин.

7. Потім робимо натискання по точках краси (мал. 6). Тривалість разових натискань на одну точку – 1 секунда. Загальна тривалість натискання – 1 хвилина.

8. Робимо натискання по тонізувальних точках (мал. 7). На ці точки натискайте так само, як і на точки краси.

9. Закінчуємо самомасаж легким поплескуванням подушечками пальців по масажних лініях (мал. 8).

О. Дан, «Омолоджувальний масаж для обличчя і тіла»

За матеріалами