in ,

Розшифрування символів на ярликах одягу

Всі ми звикли бачити на одязі дивні маленькі символи. Багатьом, ці умовні значки і піктограми на етикетках і ярличках, незрозумілі. А між тим ці символи є вашим помічником, вони швидко і доступно розкажуть, як правильно чистити одяг, прати, сушити і прасувати. Ця інформація допоможе зберегти зовнішній вигляд одягу і колір текстильних виробів.

Обов’язково збережіть собі цю шпаргалку!

© greatpicture.ru

1. Ручне прання.
2. Прання заборонено.
3. Тільки ручне прання при максимальній температурі 30 градусів, не терти, не віджимати.
4. Ручне або машинне прання при температурі не вище зазначеної.
5. Ручне або машинне прання. Уважно дотримуйтесь зазначеної температури, не піддавати сильній механічній обробці, полоскати, переходячидо холодної води поступово, при віджиманні в пральній машині ставити повільний режим центрифуги.
6. Дуже делікатне прання у великій кількості води, мінімальна механічна обробка, швидке полоскання при низьких обертах.
7. Дозволене прання з відбілювачами, що містять хлор. Використовувати тільки холодну воду, стежити за повним розчиненням порошку.
8. При пранні не використовувати засоби, що містять відбілювачі (хлор).
9. Дозволено прасувати.
10. Дозволяється прасувати при максимальній температурі 110 градусів. Ті ж правила зберігаються для синтетичних волокон: нейлон, поліестер, ацетат та інші. Використовувати тканинну прокладку, не користуватися парою.
11. Дозволяється прасувати при максимальній температурі 150 градусів. Допустимо для вовни і змішаних волокон з поліестером і віскозою. Використовувати вологу тканину.
12. Дозволяється прасувати при максимальній температурі 200 градусів. Допустимо для льону та бавовни. Можна слегка зволожити виріб.
13. Тільки суха чистка.
14.
Суха чистка з будь-яким розчинником.
15. Чистка тільки з вуглеводнем, хлорним етиленом.
16. Чистка з використанням тільки вуглеводню і трифтортрихлорметана.
17. Чистка тільки з вуглеводнем, хлорним етиленом при обмеженому додаванні води, контролі за механічним впливом і температурою сушки.
18. Чистка тільки з вуглеводнем і трифтортрихлорметаном при обмеженому додаванні води, контролі за механічним впливом і температурою сушки.
19. Дозволено віджимати і висушувати в пральній машині.
20. Не дозволено віджимати і висушувати в пральній машині.
21. Висушувати при теплій температурі.
22. Висушувати при гарячій температурі.
23. Після віджимання дозволена вертикальна сушка.
24. Сушити без віджимання.
25. Сушити на горизонтальній поверхні.

Загальні поради:

  • При ручному пранні шовкову тканину не слід терти руками або щіткою, а так само вичавлювати.
  • Полоскати шовкові вироби необхідно в теплій воді, при температурі 20-25°С. При цьому у воду можна додати трохи оцту – це освіжить колір виробу.
  • Сушити шовкові вироби необхідно в тіні або в приміщенні. Шовк не можна сушити на сонці, батареях або поблизу опалювальних приладів.
  • Прасувати шовковий виріб необхідно поки він ще вологий, з вивороту, помірно гарячою праскою, не змочуючи тканину в процесі прасування.
  • У пральній машині прати вироби з натурального шовку необхідно в бережливому режимі, з використанням спеціальних миючих засобів для шовку, при температурі до 30°С, без попереднього замочування і використання відбілювачів. Можливе використання ополіскувачів або пом’якшувачів тканини.
  • Фото заголовку greatpicture.ru
    За матеріалами greatpicture.ru

Сподобалось?

«7 заповідей ледаря»: кращий навчальний посібник для трудоголіків

Один з найбільш незвичайних будинків планети – Кривий будинок (Krzywy Domek)