in , ,

Що станеться, якщо покласти шматочок лимона поруч з ліжком

Всі знають, що лимон корисний через високий вміст в ньому вітаміну С. Цей фрукт додають в чай, використовують в приготуванні страв, ним лікують застуду. Але на цьому дивовижні властивості лимона не закінчуються.

Релаксація

Аромат цитрусових заспокоює нервову систему, зменшує занепокоєння і допомагає зняти напругу після важкого дня. Якщо під рукою немає аромамасла, підійде і шматочок лимона.

Покращення уваги

Лимон має ще одну дивовижну властивість. Щодня вдихаючи його аромат, людина стає більш сконцентрованою, поліпшується її пам’ять і розумова діяльність. Навіть на роботі люди роблять менше помилок, якщо там пахне лимоном. До такого висновку прийшли японські вчені.

Піднімається настрій

Ефірна олія лимона – перевірений засіб від депресії. Тому якщо ви спробували всі засоби, але нічого не допомогло, зверніть увагу на цей сонячний фрукт.

Очищуємо повітря від мікробів

Лимон володіє не тільки приємним ароматом, але і бактерицидними властивостями. Він добре очищає повітря в приміщенні.

Понижуємо тиск

Багато людей страждають гіпертонією. Лимон допоможе і в цьому випадку. Його запах знижує артеріальний тиск.

Проти комах

Мурахи, мухи, комарі та інші комахи навряд чи захочуть залишитися в домі, де буде пахнути лимон. І не доведеться витрачати гроші на хімічні засоби. Для кращого ефекту в шматочки лимона радять помістити гвоздику.


За матеріалами

Сподобалось?

8 речей, які ніколи не зробить зрілий чоловік

27 людей, які знають, як отримати задоволення, коли вони бачать пам’ятники