in ,

Щоб не зганьбитися! Вибираємо чоловічі шкарпетки правильно

Так, для стильного образу потрібно не лише обрати відповідний одяг, а й аксесуари. Сьогодні поговоримо про шкарпетки. Тих, хто регулярно губиться в пральній машині та під ліжком. Тих, хто так і прагне виглянути з-під ваших штанів.

Отже, як вибирати та чому взагалі це потрібно робити.

Довжина

© menslife.com

За довжиною їх можна розділити на 4 категорії.

Ультракороткі. Призначені для гігієнічних цілей і є свого роду невидимками, у більшості випадків використовуються під спортивне взуття.

Короткі. Найбільш практичний і популярний вид.

Шкарпетки, які доходять до середини ікри. Ця модель універсальна та дає можливість сидіти в різних позах і не переживати, що хтось побачить ваші оголені ноги. Їх зазвичай одягають під штани та класичні джинси.

Шкарпетки вище коліна. Потреба в них виникає при низьких температурах. Здебільшого вони шиються з щільних і теплих матеріалів.

Кольорова гама

© menslife.com

Класичне правило твердить, що шкарпетки та штани завжди мають бути підібрані в одній колірній гамі. Таким чином ви не прогадаєте з правильним кольором. Також можна підібрати шкарпетки на кілька тонів світліші. До слова, білі шкарпетки рекомендують носити лише під спортивне взуття та для походів у зал. Якщо ж не вийшло підібрати шкарпетки в тон до штанів – виберіть у тон до взуття.
Любите яскраві? Прекрасно, але не забувайте, що лише вони мають бути цим акцентом вашого образу. Решта одягу має бути в приглушених тонах, щоб ви не виглядали, як клоун.

Колірні поєднання:

  • класичні туфлі чудово виглядають з темно-синіми шкарпетками;
  • темно-коричневе взуття личить бордовим і вишневим;
  • світло-коричневе можна сміливо поєднувати з яскравими кольорами.

Розмір

© infosmi.net

Ви ж не носите надто тісне або вільне взуття. Шкарпетки теж потрібно вибирати під свій розмір. Якщо вони замалі – вам буде незручно ходити. Якщо ж завеликі – вони почнуть сповзати.

Матеріал

© ukr.media

Найпоширенішими вважаються бавовна та шерсть, іноді з додаванням льону. Найчастіше до складу також домішують еластан (5-10 %) та нейлон (5-20 %). Вони необхідні для того, щоб виріб став більш еластичним, краще розтягувався та довше носився.

Якщо ви будете дотримуватися цих порад і правил – проблем із покупкою та носінням цього необхідного аксесуара у вас не буде.

Фото заголовку lecumedelamode.blogspot.com
За матеріалами menslife.com

Сподобалось?

Мудрі поради психолога Михайла Литвака

Прості істини. Батькам на замітку