Співробітники компанії Apple назвали 11 помилок, які допускають користувачі iPhone

Коли ми купуємо новий телефон, нас захоплює думка про ідеальность девайса і навіть якось складно уявити, що він може зламатися. А через якийсь час ми із здивуванням дивимося на згаслий екран і не розуміємо, що сталося.

Ми в Тутка зібрали 11 порад від співробітників Apple, які допоможуть продовжити роботу улюбленого телефону.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Цікаве
Loading...

1. Заряджати оригінальною зарядкою

Заряджати iPhone підробленою зарядкою — проста дія, яка може призвести до найсумніших наслідків. Варто дуже уважно ставитися до цього питання і навіть в гостях у друзів уточнювати, чи оригінальна зарядка. В іншому випадку ви ризикуєте стати господарем трохи «схибленого» телефону — він перестане бути керованим і сам стане робити, що захоче. А за деякими даними, підроблена зарядка навіть може викликати пожежі і вибухи.

2. Завжди мати доступ до номеру телефону, до якого прив’язаний iCloud

Коли у вас завжди в руках телефон, який працює, вам складно навіть уявити, як це — обходитися без нього. Либонь, при неуважності можна відчути це на собі. Не встановлюйте оновлення, якщо у вас не має доступу до прив’язаного номеру телефону, — після перезавантаження він попросить у вас код, відправлений на цей номер. І якщо ви не зможете його назвати, відновлення облікового запису — ваш єдиний вихід, а цей процес, що проходить через офіційний офіс iPhone, може зайняти дуже багато часу. Стільки, що, можливо, доведеться використовувати запасний кнопковий телефон. Якщо не хочете повертатися на десятиліття назад, краще подбати про це і прив’язати на всякий випадок навіть кілька номерів.

3. Не закривати всі додатки в багатозадачності

Серед володарів «яблучної» техніки є ті, хто закриває всі додатки в багатозадачності, щоб нібито зменшити споживання енергії. Це апріорі неправильна дія — програми в фоні ставляться на паузу і не споживають зайву енергію. А як раз при повторному відкритті додатків і витрачається заряд акумулятора. Виходить, що подібна турбота, навпаки, шкодить.

4. Зробити вибір на користь чохла, який прикриває важливі роз’єми

У цьому питанні краще бути практичним. Чохол, у якого є спеціальні заклепки для захисту важливих виходів, врятує вас і від тривалого чищення iPhone, і від ризику перегорання зарядного з-за того, що туди забилося багато сміття. Так, іноді, набридає ретельно відкривати і закривати роз’єми, але ви подумайте, що обладунки теж не завжди зручні, але від якої кількості небезпек вони можуть врятувати!

5. Вимикати телефон на спекотному сонці і не діставати в сильний холод

Потрібно змиритися з думкою, що ваш iPhone набагато ніжніший ніж ви: офіційно експлуатація телефону допускається лише в діапазоні температур від 0 до 35 ºC. А це означає, що діставання його при мінусовій температурі (навіть -5 ºC!) і на сильному сонці загрожує негативними наслідками. Як це не сумно, але для походів на Еверест і в пустелі Гобі краще вибрати собі іншого, стійкішого електронного друга. Проте будемо сподіватися, що десь до випуску iPhone 19S творці задумаються про те, щоб зробити його хоча б  морозостійкішим.

6. Не залишати заряджатися на ніч

Ця тема викликає достатню кількість суперечок, однак багато видань пишуть про те, що якщо залишати телефон заряджатися на ніч, то ефективність акумулятора знижується. Звичайно, дуже спокусливо просто поставити телефон ввечері і вранці отримати його зарядженим, проте, якщо вимкнути iPhone від зарядки до досягнення рівня 100 %, батарея прослужить вам довше. Крім того, було відзначено, що найбільш оптимальне і гармонійне функціонування телефону знаходиться в діапазоні від 20 до 80 % зарядки батареї.

7. Не зберігати  довго в розрядженому стані

Звичайно, складно уявити, що можна надовго забути про телефон, проте все ж краще уникати таких ситуацій. За час відсутності заряду батареї вона просто може прийти в непридатність і наступного разу при спробі ввімкнути телефон вас зустріне тільки чорним екраном. Також у випадку купівлі нової моделі не варто закидати стару з думкою: «Ну буде в нагоді, якщо що», — краще відразу знайти їй застосування.

8. Не дозволяйте великій кількості додатків надсилати вам повідомлення

Якщо вам хочеться пов’язати себе з чимось нерозривно, вихід простий: постійно вилізаючі повідомлення надійно прикують вас до телефону, ще й посадять акумулятор (push-повідомлення тримають телефон у режимі повної бойової готовності і вимагають постійного підключення до даних) і будуть дратувати тих, що вас оточують, особливо при розмові з вами.

При установленні нового додатку подумайте, чи важливо вам отримувати від нього повідомлення. Відсутність постійних нав’язливих нагадувань допоможе вам зменшити кількість стресу.

9. Обмежуйте використання геолокаціі

Однією з основних функцій, які значно впливають на рівень заряду на iOS-пристрої, є геолокація. Ця технологія використовується і важливими додатками, такими як карти і «Знайти iPhone», а також тими, для яких ця функція не потрібна на постійній основі. Зайдіть в «Налаштування» > «Конфіденційність» > «Служби геолокації» і вимкніть її у всіх другорядних додатках. Ваш акумулятор скаже вам дякую. Крім того, корпораціям стане трохи складніше стежити за вами — дрібниця, а приємно.

10. Періодично перезавантажуйте iPhone

Найімовірніша причина, через яку ваш гаджет одного разу вимкнеться і не буде реагувати на зарядку і натискання кнопок, полягає саме у відсутності простого перезавантаження протягом тривалого часу. Це здається на диво логічним: уявіть, що вас змусили працювати без відпочинку. Крім того, навіть техпідтримка Apple говорить, що для вирішення багатьох проблем з iOS-пристроєм досить перезавантажувати гаджет 1 раз в тиждень. Здається, для iPhone це схоже на медитацію!

11. Не тримайте завжди включеними Wi-Fi і Bluetooth

Коли на iPhone ввімкнені Wi-Fi і Bluetooth, але не використовується ні те, ні інше, енергія витрачається даремно. Це схоже на те, що ви включили воду, але посуд мити не стали. Або помили, а вимкнути забули. Гаджету завжди є що передати на сервер, завантажити і т. д. Для економії заряду батареї і для продовження терміну експлуатації телефону бажано їх вимикати, коли вони вам не потрібні.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close