Таємниця приготування ідеальної кави

Хочете приготувати ідеальну каву? Ці поради допоможуть досягти досконалого аромату і смаку

1. Чиста вода

Щоб зварити смачну каву, вам знадобиться чиста вода. Одразу забудьте про воду з-під крана, якщо хочете отримати ідеальний ароматний і чарівний напій.

Цікаве
Loading...

2. Не поспішайте

Якщо ви варите каву в турці, завжди ставте самий маленький вогонь. Розумію, звичайно, що хочеться якомога швидше зробити перший ковток, але поспіх тут ні до чого. Запам’ятайте — кава вариться довго.

3. Турка з вузьким горлечком

Якщо хочете зварити смачну каву, використовуйте турку з вузьким горлечком. Тоді кава буде більш ароматною.

4.Сіль

Додайте сіль. Так-так, саме сіль. Не ложку, зрозуміло, а буквально 2-3 невеликих кришталиків. Відчуватися по смаку вона не повинна, фішка тут в тому, що сіль якимось незрозумілим чином сприяє посиленню все того ж аромату кави. Перевірено особисто.

5.Імбир

Сипте зовсім небагато, різницю відчуєте, запевняю. І сіль, і імбир додайте , коли ще не залили каву в турці водою.

6. Цукор

Використовуйте коричневий цукор, додайте трохи за смаком.

7. Помел

Якщо ви купуєте каву в зернах, його подрібненням займайтеся виключно перед заварюванням. Не варто недооцінювати ступінь помелу. Наприклад, якщо смак вашої кави буде занадто гірким, то можливо помел виявився занадто дрібний, з іншого боку, якщо смак напою водянистий, то можливо помел занадто грубий. Повірте все це дуже важливо для створення ідеальної кави.

8. Не дайте каві закипіти

Це головне правило, як тільки зверху утворена щільна кірочка почне активно підніматися, зніміть турку з вогню. Зачекайте хвилину, потім повторіть так три рази. Якщо ця кірочка зруйнується, то і весь аромат, накопичений під нею, відповідно піде і доведеться починати спочатку.

9. Кава в зернах

Вирішили зварити смачну каву? Використовуйте тільки якісну каву в зернах, одразу забудьте про мелену. Я взагалі скептично ставлюся до людей, які купують подібну нісенітницю.

10. Дайте відстоятися

Як тільки кава буде готовою, не потрібно відразу розливати в чашки. Дайте її відстоятися 30 секунд хоча б. Так вона набуде більш однорідної консистенції.

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close