ТОП-30 найкращих способів захворіти на рак!

econet.ru

1. Ведіть малорухомий спосіб життя. Лежіть на дивані і не рухайтеся! Чим менше будете рухатися, тим більше застійних процесів відбудеться в організмі. Тим гіршим буде кровообіг і циркуляція лімфи.

(Для довідки … в лімфі живуть лімфоцити, наші помічники, природні і єдині вбивці раку. А рух лімфи обумовлюється виключно одними тільки м’язовими скороченнями).

2. Відвідуйте солярій, їдьте в Туреччину або Єгипет засмагати під палючими променями сонця. Ще не знайдено кращого способу щоб захворіти на рак шкіри. Чи не даремно арабські жінки ходять в чадрах?…

Цікаве
Loading...

3. Вибирайте місце проживання поруч з високовольтною лінією електропередач. Це прекрасний метод самогубства. Також корисно жити на загазованій вулиці, щоб не було доступу до свіжого повітря. Бажано ні вдень, ні вночі. Ще корисно подихати повітрям, насиченим хімічними парами.

4. Користуйтеся мікрохвильовими пічками, грійте спинку на Нуга Бесті інфрачервоним випромінюванням, дуже добре ходити в інфрачервону сауну, відвідувати УЗД, частіше робити рентген, говорити якомога більше по мобільному телефоні, засипати  в обіймах з комп’ютером, а телевізор взагалі ніколи не вимикати. Ці методи прекрасно працюють. І ще, ніяких захисних приладів від шкідливих випромінювань не потрібно! Вони знижують ризик захворіти аж на половину …

5. Їжте все тільки смажене. Ніколи не їжте сирих овочів і фруктів. Навіть під страхом смерті. У них багато вітамінів і ферментів, а це небезпечно для здорового розвитку вашої майбутньої пухлини. (Довідка – вітаміни і ферменти підсилюють імунітет)

6. Не пийте води. Ніколи. Особливо живої і лужної. Особливо коралової. Напої повинні бути тільки кислими. Тому при закисленні організм працює в режимі самогубства і утворюються сприятливі умови для розвитку пухлини. Кока кола і соки з пакетів – це супер!

(Довідка – при закисленні організму майже до нуля знижується рухливість лімфоцитів. Імунітет не працює.)

7. Вживайте препарати алое і вітамін В і С у великих кількостях. Пухлині це дуже подобається.

8. Зрозуміло ніколи не вживайте засобів, які посилюють імунітет. І знати навіть про них непристойно!

9. Не упускайте жодної можливості сходити наліво або направо. Безладне статеве життя – найкращий спосіб отримати купу інфекцій, які спричинюють онкозахворювання. На 100% доведено, що віруси, які передаються статевим шляхом – найкращі друзі раку. Особливо папіломавірус, статевий герпес, гепатит С і вірус Епштейна- Бара.

10. Регулярно приймайте медикаменти, все що виписав лікар і все, що ви самі собі виписали. Особливо протизаплідні таблетки і сильні антибіотики. Дуже ефективно працюють!

(Для довідки – гормони знижують імунітет. А імунітет – наш єдиний захист від раку. Наведу приклад – у вагітних підвищується гормональний рівень і таким чином знижується імунітет для того, щоб не було відторгнення плоду. А при пересадці органів гормони треба пити довічно, інакше імунітет їх знищить.

Антибіотики небезпечні тому, що викликають бурхливий ріст грибів, які збільшують кислотність в організмі. А імунітет при підвищенні кислотності практично не працює.)

econet.ru

11. Ходіть на медичні процедури і ніколи не надягайте захисної пов’язки в місцях скупчення інфекційних хворих. Чим-небудь та й заразитеся.

12. Харчуйтеся тільки в супермаркеті, там вся їжа містить консерванти, особливо ефективні Е125, 510, 513, 527. Класно допомагають розвитку раку.

13. Ніколи не заводьте свій город навіть на балконі і не купуйте екологічно чисту продукцію. Тільки супермаркет! Тому що гербіциди при попаданні в корм тваринам виробляють ксеноестрагени – чудовий спосіб підсилити зростання пухлини.

(Див. П.10 – Гормони знижують імунітет)

14. Куріть на здоров’я чим більше тим краще, в куриві дуже велика кількість канцерогенної сажі. Надчудовий засіб!

15. Алкоголь – це святе! Навіть не обговорюється.
(Довідка – алкоголь згущує кров і імунітет не працює)

16. Їжте м’ясо курки, вона напхана гормонами росту, які також призводять до зростання вашої майбутньої пухлини. Втім свинина теж … І ніколи не вимочуйте м’ясо перед приготуванням, не можна допустити, щоб гормони розчинилися у воді!

17. Їжте білий цукор – немає кращого добрива для бурхливого росту пухлини. Їжте його багато! Ніколи не вживайте мед і фруктовий цукор. Вони менш небезпечні.

(Довідка – стовідсотково доведено що глюкозою, яка міститься в білому цукрі, харчується ракова пухлина)

18. Пийте каву по 3 чашки в день – рак прийде в 2 рази швидше! Особливо у жінок – на 68% підвищується ризик захворіти на рак молочної залози. Просто супер!

19. Жінки, ніколи не годуйте дітей грудьми! Груди треба берегти. І тоді ризик заробити рак молочної залози збільшиться в 6 разів!

20. У Англії недостача амінокислот поставлена на перше місце серед причин, що викликають появу раку! Тому не їжте повноцінної білкової їжі, особливо у вигляді БАДів (біологічно активні добавки).

Недостача такої амінокислоти як активний метіонін призводить майже
до гарантованого появи раку. Тому що метіонін має властивість знімати запалення.

(Довідка – ще хочу додати, що з амінокислот будуються наші захисники від раку – лімфоцити).

21. Вживайте якомога більше рослинної олії, в ній міститься величезна кількість поліненасиченої арахідонової жирної кислоти. Вона допомагає викликати запалення. І її надлишок також призводить до зниження активного метіоніна. Це чудовий спосіб виростити пухлину за короткий період. Ніколи не їжте оливкову і лляну олію – там арахідонової кислоти немає!

22. Ніколи не очищайте організм від паразитів, особливо безпечними методами. Доведено, що такі паразити як трихомонади, лямблії, токсакари, опісторхи, токсоплазми викликають рак печінки. Глисти – це само собою, дружіть з глистами!

23. Ну і зрозуміло, нервуйте на здоров’я! Чим більше тим краще. При стресі енергія йде геть … Таким чином ми зможемо позбавити лімфоцити енергії і вимкнути імунітет. Більше того, клітини, позбавлені енергії, включають механізм соцрепараціі – тобто, відбувається «блокування ремонту ДНК». І лімфоцит не помічає мутацій! У зв’язку з вищесказаним ніколи не вживайте заспокійливі засоби під час стресу, тим більше, якщо можна вибрати безпечні і натуральні.

24. Звичайно ж потрібен масаж, адже він дозволяє метастазам швидко поширитися по всьому організмі. Вібромасаж теж підійде.

25. Зуби треба чистити тільки пастою зі фтором. Вона має дуже потужну канцерогенну властивість. Дивовижний стимулятор раку.

26. Використовуйте косметику, вона завжди містить консерванти. Виключно канцерогенний бензоат натрію. Ексклюзивний засіб для самогубства! Міститься в величезному асортименті косметичної продукції.

27. Їжте побільше копченого (можна також їсти шпроти), там міститься найсильніший канцероген бензопірен, який чудовим чином викликає рак.

28. Їжте багато кухонної солі. Не потрібно ніякої міри, їжте скільки захочеться!
Сіль активно виводить з організму воду. Кров стає зневоднена, густа. При цьому лімфоцити втрачають рухливість. Імунітет прямує до нуля!

29. Їжте дріжджовий хліб. У ньому багато грибів, їхні спори не тонуть у воді, не мерзнуть навіть на Північному полюсі і не горять в мартенівській печі … (майже правда). Гриби створюють кисле середовище, тим самим активно сприяючи раку. Також корисні всі запліснявілі продукти, особливо горіхи. У цій цвілі багато афротоксина – найпотужнішого канцерогену.

30. Дуже корисні оцет, чіпси, фастфуд – закислюють і містять приголомшливо сильні канцерогени.

(При підготовці цих шкідливих порад використовувався звіт з онкології на 517 сторінок, представлений Всесвітньою Організацією Охорони здоров’я, зі статистичними дослідженнями по 11 країнах світу).

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close