Як позбутися запаху поту на одязі без прання

Кожному з нас хочеться почуватися впевнено у будь-якій ситуації. Тому доглянутий зовнішній вигляд — одна зі складових упевненості в собі. Але дуже активне життя іноді вносить у це свої корективи. Наприклад, запах поту може зіпсувати настрій у найнесподіваніший момент. І тоді питання, як позбутися запаху поту на одязі без прання, стає особливо актуальним.

Більшості із нас траплялися ситуації, коли перед важливою зустріччю хвилювання змушувало наш організм виділяти піт у кілька разів активніше, ніж зазвичай. Внаслідок чого, окрім переживання за зустріч, дискомфорт приносив ще й запах поту на одязі. Адже не завжди є можливість випрати річ одразу або переодягтися. Ми в Тутка зібрали для вас кілька способів, як врятуватися від запаху поту, не перучи при цьому одяг. Іноді дуже рятує.

Як позбавитися запаху поту з одягу без прання

Торгові марки, які займаються виробництвом антиперспірантів, стверджують, що за допомогою них ми зможемо забути про запах поту. Але насправді виявляється, що не всі обіцянки виробників відповідають реальній картині. Буває таке, що антиперспірант не лише не захищає повноцінно, а ще й залишає на одязі помітні плями.

Звичайно, найкращим засобом від запаху поту стане прання. Але буває так, що прати річ просто ніколи, а одягнути треба саме її. Крім того, іноді запах поту на одязі може з’явитися в той момент, коли немає можливості переодягтися. У цих ситуаціях вам допоможуть наші поради.

Харчова сода

Як відомо, харчова сода — один із найпотрібніших та універсальних засобів для господарства. Її можна застосовувати в кулінарії, для прання, прибирання. Крім того, з нею можна позбутися запаху поту на одязі, якщо немає можливості його випрати. Такий спосіб чудово підійде для речей, які не варто часто мочити. Наприклад, піджаки та пальто.

Розкладіть річ, яку треба очистити, на горизонтальній поверхні. Харчову соду нанесіть товстим шаром на тканину там, де сконцентрований неприємний запах. Найчастіше це пахви та спина. Злегка втирайте соду в тканину і залиште її в такому вигляді на ніч. За цей час сода поглине неприємний запах, і річ можна буде вдягнути. Вранці просто струсіть соду з тканини та почистьте щіткою при потребі.

Нашатирний спирт

Щоб усунути запах поту з тканини, можна використовувати перевірений розчин. Щоб його приготувати, візьміть 20 мл води, 1 ст. л. солі та 1 ч. л. нашатирного спирту і змішайте все це у скляній місткості. За допомогою ватного диска нанесіть розчин локально на ті ділянки, які найбільше поглинають запах поту. Після висихання неприємний запах зникне.

Цей спосіб підходить як для натуральних, так і для синтетичних тканин. Не рекомендується застосовувати його на делікатних тканинах, таких як шифон та шовк.

Столовий оцет

Для того, щоб позбутися запаху поту без прання одягу, чудово підійде столовий оцет. Він безпечно видалить запах навіть із кольорових речей. До того ж використовувати оцет дуже просто. Досить нанести його на проблемні місця на тканині та залишити висихати. Оцет здатен усунути навіть дуже стійкий запах поту з речей.

Холод

Впоратися із запахом поту допоможе низька температура. Як відомо, за мінусової температури бактерії гинуть. Саме вони провокують виникнення неприємного запаху, коли ми пітніємо. Таким чином, запах поту з одягу можна прибрати, залишивши на 1–2 години одяг у морозильній камері.

Горілка

Ще одним засобом боротьби з бактеріями вважається спирт та продукти, що його містять. Саме тому позбавитися запаху поту на тканині допоможе звичайна горілка. Достатньо нанести трохи рідини на ватний диск і протерти ділянку пахв. Після висихання запах зникне.

До речі, такий спосіб стане справжнім порятунком, якщо ви знаходитеся не вдома, а рішення потрібне зараз. Наприклад, під час свята вам довелося активно танцювати, після чого ви відчуваєте неприємний запах на одязі. За допомогою кількох серветок та горілки, яка є на кожному банкеті, можна дуже швидко освіжитися у вбиральні. Просто промокніть серветкою, просоченою горілкою, область пахв і почекайте трохи. Спирт випарується дуже швидко разом із неприємним запахом.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам почуватися впевнено завжди й скрізь, адже доглянутість йде пліч-о-пліч зі стилем. Пам’ятайте, що неохайність — це одна з помилок, яка відразу викаже відсутність смаку.

Джерело