in ,

Як стати добрішим: 9 практичних порад

© dreamstime.com

Вчіться бути добрішими — люди по-іншому будуть ставитися до Вас і Ви самі зможете переосмислити себе!

1. Будьте вдячні за те, що ви маєте! Люди звикли приймати себе, своє життя і людей навколо, як само собою зрозуміле. Знайдіть пару хвилин в день, щоб подумати над тим, що ви маєте і кому чи чому ви повинні бути вдячні за це!

2. Висловлюйте вдячність! Не тримайте подяку в собі. Не лінуйтеся сказати: «Спасибі!». Ваш друг дав вам парасольку в дощовий день? Подякуйте йому за це.Нехай він знає, що ви цінуєте його ставлення. Навіть самі, на перший погляд, незначні слова подяки можуть зробити день іншої людини трохи краще!

3. Перестаньте судити! Всім знайомий вираз: «Не судіть і не судимі будете». Вам подобається, коли вас засуджують? Ні? Тоді не засуджуйте інших і всі будуть у виграші.

4. Будьте трохи легше з критикою. Конструктивні зауваження деколи необхідні, але в усьому потрібно знати міру. Якщо метою вашої критики є принизити людину, а не вказати йому на його промахи, то це вже не критика, а пусте критиканство!

5. Ставтеся з розумінням! У кожної людини є своя думка, свій погляд на світ. Але це зовсім не заважає вам вислухати чужу точку зору і спробувати зрозуміти її. Це не тільки допоможе вам уникнути багатьох конфліктів, а й розширить ваші пізнання.Лише обмежені і вперті люди боятися почути думку, що відрізняється від їх власного!

6. Робіть компліменти! Замість того, щоб зосереджувати свою увагу на тих дрібницях, які вас дратують в людях, зосередьте її на те, що вам в них подобається. Це може бути що завгодно: посмішка, зачіска, голос, нові туфлі … Як тільки ви знайдете якусь дрібницю, приємну вам, повідомте про це її господареві. Компліменти творять чудеса. Вони можуть поліпшити настрій людини на цілий день!

7. Робіть маленькі добрі справи! Пропустіть пішохода, якщо ви за кермом або притримайте двері у супермаркеті перед літньою жінкою. Кращий спосіб — підняти собі настрій — це зробити приємне іншій людині!

8. Уникайте конфліктів! Це не означає, що ви повинні перетворитися на рохлю, яка завжди і з усіма  погоджуюється . Просто постарайтеся не витрачати ваші час і енергію на марні конфлікти, які ні до чого не ведуть. Змиріться з тим, що на світі є люди, яких ви ніколи не зрозумієте і які ніколи не зрозуміють вас. Прийміть це і ваше життя стане значно легше!

9. Будьте ласкаві до себе! Доброта — це ціле і неподільне поняття. То як ви ставитеся до інших впливає на те, як ви ставитеся до себе і навпаки. Якщо ви будете ласкаві самі до себе, ви будете добрішими і до оточуючих!

Фото заголовку dreamstime.com
За матеріалами flower.webukr.net

Сподобалось?

Як надати першу допомогу чотириногим улюбленцям?

Ось як виглядають всі 9 місяців вагітності, якщо показати їх за 4 хвилини!