Як зробити чоловіка мільйонером: 15 кроків, які допоможуть зробити чоловіка багатим

Про красивого, сильного і багатого чоловіка мріє кожна юна «принцеса». І якщо на перший і другий пункти вплинути не можна (тут вже що є, то є), то ось з третім пунктом справа зовсім інша. Навіть якщо в кишенях вашого принца постійно гуляє вітер, ви можете вплинути на ситуацію.

Чи можна зробити з чоловіка мільйонера? Все можливо! І мова не про те, щоб залишити потім мільйонера без штанів, а про те, що в ваших силах змінити долю свого чоловіка і, відповідно, свою власну. А ми вам підкажемо – як це зробити …

1. Вплив на чоловіка.

Впливати можна по-різному. Можна сказати – «Хочу це кільце! Ти зобов`язаний мені його купити, тому що я на тебе, паразита, найкращі роки життя змарнувала». А можна ненароком показати це кільце чоловікові (Ой, яке класне! Просто мрія!) і піти далі, підхопивши коханого під руку, кинувши жартівливу репліку – «ось розбагатіємо, і тоді вже … Ух!». Не вимагайте від чоловіка кільце (відпустка на острові, полагодити кран та ін.) – створюйте йому умови, щоб чоловік сам захотів виконати ваше бажання.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

2. Чоловік – мисливець за своєю природою.

Не забирайте у нього цієї якості, звалюючи на себе всі чоловічі обов`язки. Не намагайтеся заробити більше за нього (а якщо заробляєте – не кажіть), не носіть важке, не намагайтеся освоїти перфоратор або прибити полицю. Будьте поруч з чоловіком жінкою, яку хочеться захищати, оберігати і плекати.

3. Легка пропилка з регулярним зняттям стружки – програшний метод «виховання чоловіка».

Чоловік дружини-пили не буде щасливий. А коли нещасливий  чоловік не хоче нічого. Похвала і періодичне «прогрівання» в променях його талантів і мужності набагато ефективніше за будь-який каприз чи істерику. Від фрази «Ти у мене просто геній!» Чоловік розправить плечі і знайде в собі сили для взяття нових вершин. Від слів «Тобі зайнятися більше нічим? Навіщо час витрачати на цю нісенітницю? «Вихлоп» будеш роки чекати! Працюй, як всі нормальні люди!» Він замкнеться і перестане присвячувати вас в свої плани. Визначтеся – чи потрібен вам робот, який день у день виснажує себе ненависною рутинною роботою зі стабільним, хоч і низьким, доходом? Або вам потрібена впевнена в собі людина, яка отримує задоволення від роботи і розвивається у всіх сенсах?

4. Вірте в свого чоловіка.

Установка «У тебе руки не з того місця. Ти ніколи нічого не доб`єшся. У тебе мізків не вистачить. Ти ледачий, недалекоглядний і занадто довірливий» приведе вас в нікуди. Правильна установка – «Ти все зможеш. Ти у мене – найрозумніший. У тебе все вийде. Дій, поки є можливість. Слухай серце і інтуїцію. Я завжди поруч, якщо потрібна моя допомога».

5. Поставте мету – зробити з чоловіка мільйонера. І створіть чоловікові всі умови, щоб він сам захотів ним стати.

В першу чергу – вдома. Чоловік повинен захотіти стати лідером, мисливцем, добувачем. А для цього ви самі повинні стати ідеальною дружиною у всіх сенсах. Рівень мужності чоловіка піднімається, якщо у дружини правильна стратегія. І залиште чоловікові право приймати рішення самостійно, а не виходячи з ваших вимог і примх. Приймати рішення і … відповідати за них.

6. Мудра жінка ніколи не обурюється і не припирає чоловіка до стінки

Зароби грошей, полагодь кран, винеси відро, паразит і т.д… Мудра жінка грамотно вказує на дискомфорт, а потім захоплюється золотими руками і талантами чоловіка.

7. “Потіште око” свого чоловіка.

Красива жінка – найпотужніший стимул для чоловіка за всіх часів. Навіть вдома, під час збирання і прання, ви повинні виглядати так, немов вам вже через п`ять хвилин тікати на конкурс краси. До речі, згідно з дослідженнями, при спогляданні красивої жінки, в мозку чоловіка активізуються саме ті ділянки, що відповідають за «примноження капіталів». Тобто, чим ви чарівніша, тим сильніше його бажання – стати багатим і успішним. Не дозволяйте собі старі халати, огірково-сметанні маски перед чоловіком і зачіску «ой, і так піде!»

8. Годуйте чоловіка правильно.

Тільки якісна, смачна, різноманітна і корисна їжа. Без енергії немає бажання.

9. Призначте для вашого сімейного бюджету спеціальні місця.

Нехай це буде гарна скринька або спеціальний конверт хенд-мейд, в який захочеться складати грошики. Не кидайте купюри зім`ятими по кутах і кишенях – гроші люблять дбайливе поводження.

10. Спробувавши краще, вже не хочеться повертатися до гіршого.

Створюйте правильні традиції: продукти – тільки найкращі. Страви – тільки оригінальні. Одяг – тільки якісний. Меблі – тільки добротні. Звичка жити красиво і комфортно сама змусить шукати шляхи для збільшення свого доходу.

11. Чотири жіночі «стихії».

У жінці повинні уживатися (і знаходити спільну мову між собою): самостійна, впевнена в собі королева, пристрасна коханка, ніжна довірлива дівчина і надійна господарська подруга життя.

12. Не смійтеся над його мріями.

Навіть самий, здавалося б, безглуздий проект може втілитися в життя і принести чималий дохід, якщо є натхнення і бажання. Чоловік ділиться з вами своїми планами та мріями?Не підведіть його. Будьте поруч з ним, допомагайте в його справі, дайте йому ті крила, яких не вистачає для першого польоту.

13. Ніколи не дорікайте чоловікові за його помилки.

Його помилки – це його головний біль. Дружина може підтримати чоловіка, підказати вихід із ситуації, але не дорікати і не пиляти. Тим паче, що помилка – це теж досвід. А він зайвим не буває.

14. Життя чоловіка – ваше життя.

Навіть, якщо його робота полягає в ремонті автомобілів, ваш обов`язок – бути в курсі, цікавитися його роботою і новинами, уважно слухати і допомагати в міру можливості (хоча б словом). Ідеальний варіант, коли жінка намагається вникнути в усі тонкощі роботи чоловіка. Для вас інформація зайвою не буде, і з чоловіком відразу знайдеться багато нових тем для спілкування.

15. Довіра – перш за все.

Чоловік і дружина – дві половини одного цілого. Це сполучені посудини. І ваше завдання полягає в тому, щоб між вами не було ніяких стін і кордонів. Не повинно бути німих пауз, не займається вирішенням конфліктів і тривалого мовчання. Будь-яка проблема повинна вирішуватися мирним конструктивним діалогом між двома люблячими людьми. Чим щасливіший і спокійніший чоловік, тим сильніше його бажання йти вперед і досягати поставленої мети.

За матеріалами