Якщо у вас не вистачає часу читати книги

Якщо у вас не вистачає часу читати книги

Якщо часу у вас не вистачає ні на що, мимоволі напрошується питання: «Як же викроїти час для читання книг?» Ми вам підкажемо прості, але дієві способи.

Розвивайте навички швидкочитання

Якщо будете читати по два слова відразу, ви вдвічі скоротите час прочитання книги. Непогано, так? Спробуйте! Читати по два слова легко. Намагайтеся, читаючи про себе, паралельно не промовляти слова в голові. Це дуже уповільнює читання. Дивіться на слова і запам’ятовуйте, не промовляючи, а потім рухайтеся далі. Коли звикнете читати по два слова, почніть читати по три і по чотири слова.

Цікаве
Loading...

Допомагайте своїм очам. Водіть пальцем по рядку, і тоді очі зможуть рухатися швидше, ніж зазвичай. Знаю, що ви робите так, читаючи казку п’ятирічному синові, але повірте, цей метод буде корисний і особисто вам. Ну ж бо, сміливіше! Ви самі не помітите, як збільшиться ваша швидкість читання.

Розбивайте час

Ми не ковтаємо яблука, груші або інші великі фрукти цілком, а їмо їх поступово, шматочками.

З книгою чиніть так само — відкушуйте по шматочку за раз. Розділіть книгу на кілька прийнятних «порцій».

Приділяйте читанню книги по 15 хвилин в день. Читайте, коли зможете — перед тим, як лягти спати, в обідню перерву, поки чекаєте дитину на автостоянці біля школи. Складно викроїти час на те, щоб прочитати всю книгу зараз. Але знайти для читання 15 хвилин в день цілком можливо.

Читайте з задоволенням

Поставтеся до читання як до частування. Налаштуйтеся на потрібний лад і кожен день з нетерпінням чекайте того моменту, коли ви почнете читати. Можете супроводжувати ранкове читання чашкою підбадьорливої кави, а читання на сон прийдешній — великою чашкою гарячого шоколаду.

Ще один варіант: зробіть собі пінну ванну і читайте в ній! Нехай читання книги стане для вас задоволенням. Сміливо пишіть на полях, робіть свої позначки і т. д. Наблизьте книгу до себе будь-яким способом, який вам подобається!

Нагороджуйте себе

Дочитавши книгу, зробіть собі який-небудь подарунок. Подарунки підсилять вашу мотивацію.

Але що робити, якщо часу зовсім немає? Або немає грошей на купівлю нової книги?

Вихід є завжди. Зараз у багатьох є плеєри, телефони, ноутбуки і планшети. Ви цілком можете слухати аудіокниги і читати електронні книги. Звичайно, вони не замінять вам “живу” книгу, але зате ви будете отримувати нові знання і саморозвиватися. Аудіокниги можна слухати, коли їдете в машині або громадському транспорті, стоїте в черзі або під час приготування їжі. Книги в електронному вигляді теж зручно читати практично скрізь.

Сподіваємося, наші поради допоможуть вам знайти час для читання і саморозвитку.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker