За п’ять днів! Вчимось знижувати тягу до солодкого

Постійна присутність у раціоні цукру є причиною надмірних жирових відкладень, а також сприяє запальним процесам, уважають лікарі.

Водночас вони впевнені, що зменшити тягу до солодкого в організмі можна всього за 5 днів, якщо дотримуватися комплексу правил.

Зокрема, для успішного утримання від вживання цукерок і печива фахівці порадили включити в свій щоденний раціон продукти, які складаються з білків у поєднанні з корисними жирами. Відповідно, потрібно вживати яйця, горіхи, оливкову олію, хумус, куряче м’ясо та лосось.

Хліб і макарони лікарі рекомендують замінити зеленими м’ясистими овочами. До прикладу, кабачками, капустою та патисонами (не плутати з Патінсоном). За словами експертів, хліб швидко засвоюється організмом, підвищуючи рівень цукру, – в той час як овочі містять складні вуглеводи, які сприяють довгому відчуттю ситості.

Крім того, потрібно вживати кислі та квашені овочі – вони також приглушують тягу до цукру. А щоб не страждати від стресу, відмовляючись від солодкого, фахівці вважають корисним уживання в помірній кількості темного шоколаду з максимальним вмістом какао у складі. Шоколад спонукає організм виробляти ендорфіни, що знижують рівень тривожності.

Також рекомендується пити більше води. Завдяки їй можна довше відчувати себе ситим. Крім того, вода вимиває з організму зайвий цукор, зменшуючи “цукровий голод”.

Фото заголовку telegraf.com.ua
За матеріалами dni24.com

Facebook Коментарі

Пов'язані статті

Back to top button
Close