Не варто просити людей залишитись, якщо ви були щирими

Життя — не проста річ, не завжди можна отримати подяку за допомогу. Як і не можна нав’язати комусь ваше бачення світу.

Життя завжди зводить нас з людьми, яким ми віддаємо частинку своєї душі, допомагаємо та підтримуємо. І ми не можемо зрозуміти, чому ж життя розлучає нас з ними. Все просто — для того, щоб дати когось достойного. Того, хто зможе оцінити вашу турботу та старання.

Це означає, що дана людина була дана вам для досвіду, однак була не гідною вас та вашого часу. Потрібно відпустити та продовжувати жити далі. Саме ви є господарем свого життя й ніхто не має права вас контролювати чи використовувати.

Головна порада — припиніть жити заради когось, живіть для себе.

Якщо вас цінують за те, ким ви є, вас обов’язково підтримають та допоможуть рухатись вперед. Вони не намагатимуться завантажити вас своїми проблемами чи змушувати до речей, котрі вам неприємні.

Рано чи пізно ті, ким ви дорожили та хто вас зрадив захочуть повернутись, адже зрозуміють що втратили. Однак побачать, що ви вже знайшли їм заміну. Другого шансу для них не буде.

Тому підпускайте до себе тільки гідних вас людей, не дозволяйте себе використовувати. Ваша щира душа повинна знайти того, хто буде піклуватись про вас.

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел