Пам’ятайте, що деякі люди у вашому житті – це ваші безцінні уроки

У хвилини  закінчення дружби і перших розставань я завжди пам’ятала одну-єдину фразу: «Всьому є своя причина», яка з раннього дитинства вкоренилася в моїй свідомості. Хоча це останнє, що ми хочемо почути в період душевного болю і мук, ця фраза все ж абсолютно вірна.

Чи вірю я в те, що все відбувається з якоїсь причини? Так, але я б тепер її підкоригувала так: всі люди приходять у ваше життя з якоїсь причини, причому незалежно від того, як надовго вони в ньому затримуються, і незалежно від результату ваших взаємин.

На жаль, роль, яку вони відіграють у вашому житті, зазвичай, стає зрозумілою тільки після того, як вони пішли. Коли занадто пізно дякувати їм за те, що вони навчили вас важких уроків життя.

— Дякую однокласнику, який завжди мене задирав в школі. Він навчив мене того, як не треба ставитися до інших, і тому, наскільки важливі дружелюбність і доброта.

— Дякую сусідським хлопчакам, які дражнили і розігрували мене в дитинстві. Завдяки їм я знаю, на що не можна вестися, і як себе вести в таких ситуаціях.

— Дякую моїм найкращим друзям дитинства за те, що вони любили мене, допомагали мені і підбадьорювали мене, коли ми намагалися визначити, ким ми хочемо бути в дорослому житті.

— Дякую моєму найпершому бойфренду юності. Він навчив мене любити і дав мені відчуття щастя, коли тобі здається, що ти знаходишся на вершині світу і майже всемогутній.

— Дякую моїм токсичним партнерам. Ви мені дали чітко зрозуміти, що я заслуговую кращого, і що я більше не хочу грати в маніпулятивні ігри.

— Дякую тим, хто розбив мені серце. В результаті я зрозуміла, що біль – це тимчасовий стан і його можна пережити, особливо, якщо ти знаєш, що попереду тебе чекає прекрасне життя.

— Дякую моїм найкращим друзям в теперішній час. Ви створили одні з найкращих спогадів у моєму дорослому житті: про танці до світанку, про поїдання піци в 5 ранку і про те, як ви надихали мене, коли мені здавалося, що мій світ розвалився. Я завжди буду вдячна вам незалежно від того, скільки ще ви пробудете в моєму житті.

— Дякую незнайомцям, які посміхнулися мені на ходу, сказали комплімент, відкрили двері або зробили ще якийсь гарний жест. Ви нагадали мені, що, попри все погане, що в цьому світі все-таки є добро і позитив.

За матеріалами