in ,

Люди, які себе поважають, ніколи не допускають таких речей

Багато людей зрозуміло, що в ці періоди великих перетворень ми мусимо кардинально змінити своє життя. Ці часи вимагають хоробрості, чесності та прозорості, щоб ми могли трансформуватися в наше вище Я.

Якщо ви дійсно поважаєте і любите себе, ви не зазнаєте жодної з наступних токсичних дій.

Люди, які себе поважають не повинні допускати:

1. ЗАДОВОЛЕННЯ ІНШИХ

Ви просто повинні робити те, що робить вас щасливим і жити зі своїм відчуттям. Забудьте спроби переконати інших. Вони будуть тільки намагатися збити з вас більшу частину часу і дати вам 1000 причин, чому ви не повинні слухати свого серця. Ви повинні піднятися над думками інших людей і зробити те, що хочете. Будь-яка людина, яка себе поважає цінує свою думку більше, ніж чужу».

2. НЕГАТИВНИЙ ПОГЛЯД

Якщо ви хочете, щоб ваша реальність була більш позитивною та енергійно, тоді ваші думки повинні відповідати тому, що ви хочете. Якщо у вас є негативний погляд на себе, світ буде виглядати сірим і гнітючим. Однак якщо у вас є позитивні стосунки з самим собою, ви побачите нескінченні можливості та блаженство скрізь, куди лиш не поглянете. Люди, які себе поважають, люблять і насичують себе позитивними думками, стосунками, кар’єрою і цілями.

3. ПАУЗИ В ЗРОСТАННІ

«Комфортна зона — прекрасне місце, але там ніколи нічого не росте…»

Якщо ви поглянете навколо, світ здається досить страшним місцем і так багато людей вирішують залишатися у своїй зоні безпеки якомога довше, щоб уникнути чогось незручного. Однак ви не зможете зростати, якщо не будете пробувати нові речі. Люди, які себе поважають, люблять роширювати межі й бачити, наскільки вони можуть розтягнути межі, щоб розвиватися як особистість.

 4. ПІДПОРЯДКУВАННЯ

Знову ж таки, ви не можете рости та вчитися, якщо ви йдете за стадом. Щоб дійсно процвітати в цьому світі, ви мусите вторувати свій власний шлях і навчитися довіряти своїм інстинктам, а не втомленим, змученим думкам інших. Навчіться почуватися комфортно в своїй власній шкірі та по-справжньому довіряти своїй інтуїції. Тоді ви побачите, що для вас відкритий цілий новий світ.

5. НЕНАВИСНУ РОБОТУ

На жаль, більшість людей роблять роботу, яку вони ненавидять, щоб мати за що жити. Однак вам не варто ставати статистикою. Ви можете залишити цю роботу, яка виснажує вас і шукати щось іще, що дійсно наповнить вашу душу. Люди, які себе поважають, риють глибоко, щоб дійсно розкрити те, чого їх душа хоче, а потім дотримуються цього поклику. Звичайно, іноді вам просто варто старатися з усіх сил, поки ви не знайдете чогось кращого, але будь-хто, хто любить і поважає себе, зрештою залишить роботу, яка не підтримує його психічного та емоційного добробуту.

6. ІГНОРУВАННЯ ЗДОРОВ’Я

Будь-яка людина, яка себе поважає, ставить здоров’я на перше місце, тому що вона знає, що без цього вона не зможе насолоджуватися життям повною мірою і знайти своє краще «я».

7. КЕРУВАННЯ СТОСУНКАМИ

Якщо у вас є друзі або партнер, який намагається контролювати кожен аспект вашого життя, то це безумовно мусить піднімати тривожні знаки у вашій голові. Ви ніколи не мусите терпіти того, хто хоче маніпулювати та контролювати вашими стосунками.

Ви заслуговуєте дружніх стосунків і стосунків, які поліпшать ваше самопочуття і змусять вас рости і вчитися. Інакше кажучи, якщо хтось у вашому житті підводить вас більше, ніж піднімає, тоді вам треба відпустити його. Люди, які себе поважають, не дозволяють нікому, окрім себе, контролювати своє життя.

8. ЛІНЬ

В епоху технологій багато людей дозволяє нашим смартфонам, планшетам і комп’ютерам розважати нас більшу частину часу. Ми втратили мотивацію, тому що здається легше сидіти перед екраном, ніж виходити в реальний світ, щоб досягти чогось. З усім тим, будь-яка людина, яка себе поважає, продовжує наполегливо працювати над досягненням своїх цілей і вміє використовувати самоконтроль і дисципліну у своїх інтересах.

9. ІГНОРУВАННЯ ЩАСТЯ

Занадто багато людей погоджуються на менше, ніж вони заслуговують у сучасному світі, просто тому, що вони недостатньо високо оцінюють себе або почуваються дуже комфортно в теперішній ситуації, щоб вносити зміни. З усім тим, будь-яка людина, яка себе поважає, завжди вибирає те, що робить її щасливою.

Назви сімейних зв’язків: Хто кому який родич

10 важливих речей, яким треба навчити дитину до 10 років