in , , ,

Правила життя Дженніфер Лопес

Мало кому вдається однаково успішно зарекомендувати себе і в музиці, і в кіно, хоча багато хто намагається. А у Джей Ло виходить суміщати все це з роботою на телебаченні, власним бізнесом і вихованням двох дітей.

Ще тоді, коли я була зовсім маленька, я весь час тільки й робила, що співала, танцювала і грала якусь роль. А тому, коли я виросла, мені не довелося прикидатися або щось вигадувати.

Правила, які ось вже багато років допомагають їй залишатися на висоті і завжди досягати поставленої мети полягають в наступному:

Правило №1: Довіряй, але перевіряй

Джей-Ло, як ніхто інший знає, що значить обпектися у стосунках з тим, кому потрібні виключно ваші гроші – перший чоловік співачки був справжнім альфонсом, а розлучення з ним обійшовся їй у 10 мільйонів доларів. Не пощастило Дженніфер і з другим шлюбом – співак Марк Ентоні постійно зраджував Лопес, а їх союз не змогла вберегти навіть наявність двох спільних дітей.

Лише збираючись піти до вівтаря в третій раз, Джей Ло здогадалася використовувати проти чоловіків їх зброю – вона склала шлюбний договір, в якому окреслила пункт про зради: кожна зрада карається мільйонним штрафом на користь співачки. Бен Аффлек, з яким збиралася в той момент пов’язати своє життя Лопес, так і не зважився підписати документи. Весілля не відбулося, але зате Дженніфер вберегла себе від третьої помилки і зробила відповідні висновки.

Відрізнити справжню пристрасть від підробленої нескладно. Досить завести розмову про гроші.

Правило №2: Завжди вір у краще

Доля неодноразово підкидала «підлості» Джей Ло. Її особисте життя навряд чи можна назвати успішним, а вибір супутників життя правильним, але співачка не впадає у відчай. «Я ще буду щаслива», – впевнена Дженніфер.

Тепер я знаю, що я як боксер: можу витримати дуже багато ударів, але все одно встою.

Правило №3: Дій

Якими б тобі не здавалися неймовірними твої плани або надії, ніколи не відкладай задумане на потім. Дій тут і зараз, якщо хочеш, щоб вони здійснилися.

Цього принципу Дженніфер намагається дотримуватися не тільки в своїй роботі, але і в стосунках з чоловіками. Її другий чоловік – співак Марк Ентоні – розлучився зі своєю дружиною – моделлю Дайаною Торрес – майже відразу ж після того, як Джей-Ло зізналася йому в своїх почуттях.

Мені здається, зараз настав час розквіту жінок – зрілих, впевнених в собі і мудрих.

Правило №4: Не дозволяй іншим критикувати своє тіло

«Сторонні люди не можуть вирішувати, скільки на мені повинно бути м’яса», — впевнена Дженніфер. Один з менеджерів співачки свого часу був звільнений з роботи тільки за те, що порадив Лопес трішки схуднути. Джей-Ло любить себе такою, яка вона є і саме тому є кумиром для мільйонів пишнотілих дівчат у всьому світі.

Більш того, Дженніфер зуміла перетворити свої недоліки в перевагу і довести всьому світу – бути бажаною і сексуальною можуть не тільки дівчата модельних форм 90-60-90.

Якщо я з кимось і змагаюся, то тільки з самою собою – за кращу себе…

Правило №5: Не звертай увагу на те, що говорять за твоєю спиною

Життя надто коротке, щоб піддаватися на провокації недоброзичливих людей або рефлексувати із-за того, що хтось на тебе не так подивився, – ще один девіз Дженніфер. Джей-Ло частенько любить позлити модних критиків, які вважають її вбрання занадто відвертими, але, здається, їхня думка анітрохи її не засмучує.

Мені немає ніякого діла до того, що думає поліція моди. Головне — виглядати свіжо і охайно, інше — справа смаку». У стосунках з чоловіками Дженніфер використовує своє правило «завжди роби так, як хочеш». Лопес два роки зустрічалася з танцюристом свого балету Каспером Смартом, який був в два рази молодший і в сотні разів бідніший за співачку. І, здається, була по-справжньому щаслива.

Фото заголовку
За матеріалами

Сподобалось?

Класні ідеї, як розкласти речі так, щоб більше нічого не шукати

20 скульптур, які оголюють нашу чортову сучасність