Приголомшлива притча про кохання!

© wallpapershome

Багато років тому почуття і емоції зібралися разом, щоб провести відпустку на острові. Всі добре проводили час, але раптом в один день оголосили про шторм, що насувається, і всім довелося покинути острів.

На острові почалася паніка, всі кинулися до своїх човнів і тільки Любов не хотіла поспішати. У неї було стільки справ, і вона була останньою, хто зрозумів, що треба їхати. Однак вільних човнів не залишилося і Любов стала озиратися в надії.

Коли Багатство підійшло до своєї шикарної яхти, Любов попросила: «будь ласка, візьми мене з собою». Але Багатство відповіло: «Моя яхта повна золота та інших цінностей, для тебе тут немає місця».

Марнославство підійшло до свого красивого човна. Любов попросила: «Марнославство, не могло б ти взяти мене з собою в човен? Будь ласка, допоможи мені». Марнославство відповіло: «Ні, у тебе брудні ноги, я не хочу забруднити човен».

Трохи пізніше Горе проходило повз і Любов попросила про допомогу. Але Горе відповіло: «Мені дуже сумно, я хочу плисти на самоті».

Проходило повз і Щастя, Любов знову почала благати про допомогу, але Щастя було дуже щасливе і не хотіло хвилюватися ні про що.

Раптом хтось крикнув: «Любов, я візьму тебе з собою». Любов не розгледіла обличчя рятівника, лише з вдячністю стрибнула в човен.

Коли всі опинилися в безпеці, Любов зійшла з човна і побачила Знання. Вона запитала: «Знання, ти не знаєш, хто допоміг мені, коли всі відвернулися від мене?» Знання лише посміхнулося: «Це був Час, оскільки саме Час знає справжню цінність і можливості любові. Тільки Любов може принести мир і щастя».

Коли ми багаті, ми перестаємо цінувати любов. Коли ми відчуваємо себе важливими, ми не цінуємо любов. І навіть в горі і радості ми забуваємо про любов. І тільки з часом ми усвідомлюємо справжню цінність любові. Але навіщо чекати? Давайте цінувати Любов кожного дня нашого життя!

Фото заголовку
За матеріалами