in , ,

10 цінних звичок позитивної людини

10 цінних звичок позитивної людини
© liveinternet.ru

1. Позитивні люди не чекають доброго дня — вони самі створюють його!

«Очікування», «випадок», «надія на успіх» є словами пасивного спостерігача і ніколи не зустрічаються у словнику позитивної людини. Вони, як правило, дуже активно беруть участь у побудові свого життя. Вони працюють, щоб внести зміни в навколишній світ, щоб відчувати себе краще у важкі часи, а не чекають унікального поєднання зірок на небі.

2. Позитивні люди легко розлучаються з гачком!

Багато людей намагаються до останнього чіплятися за свої улюблені ідеї, речі чи навіть людей, витрачаючи на це свої кращі сили і енергію. Позитивні люди легко дозволяють піти всьому зайвому і непотрібному, як тільки розуміють, що це заважає їм жити.

3. Минуле повинно залишатися в минулому!

Хороші і погані спогади повинні залишатися саме там, де їм і місце — в минулому. Позитивні люди не витрачають багато часу в тузі за старими добрими днями, тому що вони занадто зайняті роботою над своїм сьогоднішнім і майбутнім днем. Негативний досвід минулого використовуються не для самоїдства чи жалю, а для аналізу причин і черпання уроків як сходинки до кращого майбутнього.

4. Подяка — ось друге ім’я позитивної людини

Позитивні люди не зосереджуються на шорсткостях і каменях на своєму шляху, але готові щиро дякувати Богу, долю, життя за кожен крок, зроблений на дорозі. За кожен день, повний нових подій, запахів, вражень, почуттів. Вони бачать життя як скриня зі скарбами, повний чудес.

5. Позитивні люди зосереджені на своїх можливостях, а не обмеженнях

Оптимістичні люди намагаються бачити те, що вони можуть робити, а не те, що вони не можуть зробити. Вони шукають можливості і рішення, а не зациклюються на тому, чому це неможливо. Навіть у випадку невдачі вони шукають нові варіанти і роблять нові спроби, не намагаючись звалити все на свою першу невдачу.

6. Позитивні люди не дозволяють своїм страхам впливати на життя

Той, хто знаходиться у владі своїх страхів і забобонів, ніколи не зможе жити повноцінним і відкритої життям. Позитивні люди не нехтують розумними заходами безпеки, але ніколи не дозволять собі через страх перед невідомим не спробувати екзотичну страву, не побувати в новій країні або зайнятися новою діяльністю.

7. Позитивні люди багато посміхаються!

Це сама видима їхня риса, яка так всім подобається. Позитивні люди не тільки самі зазвичай перебувають у хорошому настрої, але і загадковим чином вміють передавати його оточуючим. Оптимізм, легке відношення до життя, гарне почуття гумору і іронія — всі ці якості є обов’язковими ознаками таких людей. Вони мають високий ступінь самоповаги, але відмовляються сприймати себе надто серйозно!

8. Товариськість

Важко уявити собі позитивної людини, який вів би замкнутий, відокремлений, сумовитий образ життя. Як правило, такі люди люблять і відмінно вміють спілкуватися, люблять заводити нові знайомства і знаходитися в суспільстві. Від них не почуєш пліток і пересуд, а скоріше можна чекати живого щирого участі і реальної допомоги.

9. Позитивні люди знають, що таке біль і нещастя

Одна з найбільших помилок думати, що позитивні люди завжди щасливі. Точно так само, як не можна дізнатися світло, не побувавши в темряві, як неможливо оцінити добро без порівняння зі злом, позитивні люди можуть страждати і зневірятися. Вони відмінно знають, що таке негативні емоції, але усвідомлено вибирають позитивну сторону.

10. Позитивні люди несуть відповідальність за своє життя

Позитивні люди дуже поважають себе, щоб плекати в собі комплекс жертви. Від них не почуєш стогонів і скарг на поганого начальника, сварливу дружину або неврожай. Вони не будуть звинувачувати в своїх проблемах інших людей або космічні сили, а сподіваються лише на себе і свої сили.

Як бачите, стати позитивною людиною зовсім не важко. Необхідно тільки цілеспрямовано працювати над собою і культивувати перераховані вище навички та вміння. Спробуємо?

Фото заголовку liveinternet.ru
За матеріалами ehow.com.ua

Сподобалось?

Здоровий цинізм у правдивих ілюстраціях Едуардо Саллеса

Етно мода: вишукані сучасні вишиванки від українських брендів