10 ознак того, що ви не дбаєте про себе

Кожен повинен знайти свій внутрішній мир. І справжній мир повинен бути незалежним від зовнішніх обставин.
Махатма Ганді

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Незалежно від стресових факторів, з якими ми стикаємось щодня, потрібно жити з почуттям внутрішнього миру і турботою про себе. Тутка зібрав 10 ознак того, що ви цього не робите.

1. Не приймаєте себе повністю

Замість цього багато людей роблять марні спроби думати, діяти і проявляти себе не так, як є насправді. Люди формують себе відповідно до очікувань суспільства і не приймають себе такими, якими вони є.

Самоприйняття має бути беззастережним і без осуду. Ми всі повинні прагнути до того, щоб з’єднатися з собою емоційно, розумово, фізично і духовно.

2. Не маєте співчуття до себе

Безперервне незадоволення і відмова приймати помилки – це вірний шлях до нещасної долі. Оточіть себе співчуттям. Визнайте свої недоліки і не картайте себе за дрібниці.

3. Не уважні до своїх потреб

Самовіддані люди є джерелом життєвої сили будь-якого суспільства. Проте самозречення може бути нездоровою і непотрібною крайністю. Надзвичайно важливо, щоб ми були уважні до своїх потреб. Позбавлення себе потреб – не альтруїстична і не потрібна риса.

Замість цього наші потреби повинні мати найголовніше значення

4. Не з’єднані зі своїми думками

Думки будуть літати на автопілоті, якщо ми тільки дозволимо. Людський розум є чудовим подарунком, але тільки, якщо його розвивати. І він буде повторювати думки, які виникли – як позитивні, так і негативні.

5. Не живете за переконаннями

Ми не можемо не звертати уваги на наші переконання, якщо прагнемо не тільки залишити слід після себе, а й створити щось значуще.

6. Суперечите своїм прагненням

На жаль, наше життя рідко розгортається так, як ми запланували. Природно, що наші очікування зміщуються з плином руху по життєвому шляху. Ми розвиваємося – розвиваються наші прагнення.

Важливо, щоб ми постійно переглядали свої наміри, оскільки вони забезпечують правильний напрямок.

7. Не гармонійні з очікуваннями від себе самих

Очікувати чогось від себе – важливий аспект, але це не повинно бути доведено до крайності. Обмеження очікувань звільняє нас від розчарування, але мінімізація очікувань може створити самовдоволення.

Рішення просте – будьте поблажливими до себе.

8. Нехтуєте добротою до себе

Більшість з нас навчені бути добрими до всіх. Це є актом любові і необхідністю, якщо ми хочемо жити в мирі та злагоді.

Доброта до себе так само важлива, як і доброзичливість, яку ми поширюємо навколо. Так що будьте добрими з собою. Пробачайте себе. Любіть себе. Будьте ласкаві до себе.

9. Відмовляєтеся від бажань і прагнень

Самообмеження необхідне в певних обставинах, але корисно зберігати свої бажання в голові. Не відмовляйтеся від мрії, просто відкладіть її на деякий час, якщо так потрібно.

10. Не живете усвідомлено

Здатність усвідомлювати думки і дії є ексклюзивом для людської раси. Тому приділяйте час самоаналізу. Будьте чесними з самим собою.

Переклад Тутка за матеріалами