in ,

10 парних видів спорту, які допоможуть вам не тільки прийти у форму, але і зблизитися

Спільні тренування — це не тільки шлях до підтягнутого тіла і прекрасного самопочуття, але і відмінний спосіб провести час один з одним, додати у відносини щось нове і стати ще ближче.

Тутка Тамка також пропонує добірку парних видів спорту, які просто створені для того, щоб практикувати їх з другою половинкою.

1. Теніс або бадмінтон

Відмінна кардіонавантаження плюс включення в роботу більшості м’язів тіла. Щоб не створювати зайвого приводу для конкуренції між вами, запишіться в секцію тенісу зі знайомою парою і боріться двоє на двоє. А якщо не хочеться морочитися з правилами, сіткою та іншим, просто купіть ракетки, пару воланчиков і грайте влітку в бадмінтон у дворі біля будинку.

2. Велоспорт

Спільні велопрогулянки не вимагають особливої фізичної підготовки, при цьому допоможуть привести в тонус м’язи ніг і спини, підвищити витривалість і, звичайно, доставлять радість від споглядання навколишніх краєвидів і один одного. Тільки не забувайте і на дорогу дивитися!

3. Танці

Сальса і бачата — для самих пристрасних пар, бальні танці — для тонких натур, танго — для любителів грації та вишуканості. Танці дають безліч способів розповісти партнерові про свої почуття без допомоги слів і, звичайно, дозволяють розвинути пластичність і опрацювати кожну частину тіла.

4. Скелелазіння

Скелелазіння розвиває гнучкість, координацію і тренує практично всі м’язи тіла. Це просто знахідка для тих, хто звик одним пострілом вбивати зграю зайців. А коли наступного разу підете в спільний відпустку, зможете застосувати знання, отримані на скеледромі, на практиці: забратися на вершину який-небудь скелі і помилуватися чудовим видом.

5. Парна йога

Парна йога допоможе поліпшити гнучкість і силу м’язів, привести розум в рівновагу і, як наслідок, гармонізувати стосунки з коханим. А «просунуті користувачі можуть спробувати більш складні пози, зайнявшись акройогой. Вона вимагає більш високої фізпідготовки, зате підвищує рівень довіри і узгодженість між партнерами.

6. Біг

Не пошкодуйте грошей на хорошу пару кросівок і вирушайте підкорювати світ. Ну або принаймні бігову доріжку в улюбленому парку, головне — удвох. По-перше, так спокуса проспати буде набагато менше. По-друге, якщо ви достатньо спортивні, можете час від часу розбавляти біг розмовами для додаткового тренування дихальної системи.

7. Капоейра

Якщо ви налаштовані більш войовничо, спробуйте зайнятися капоейрою — бразильським бойовим мистецтвом, яке поєднало в собі риси танцю, акробатики та ігри. З’ясовувати стосунки через немитого посуду навкулачки не доведеться, адже в сучасній капоейре зазвичай використовується тільки безконтактний бій. Відмінно розвиває пластику, силу і реакцію.

8. Бокс

Відпрацювання одиночних ударів в парі допоможе виробити почуття суперника і дистанції, крім того, психологи вважають, що бокс — це відмінний спосіб випустити пар і будь-який негатив, що накопичився за день. Тільки не перестарайтеся — хама, підрізала вас на шляху до єдиного парковочному місцем, представляти краще все-таки на місці груші, а не партнера.

9. Волейбол

Відмінний варіант для тих, хто про спорт забув ще на останньому уроці фізкультури: волейбол не вимагає особливої фізичної підготовки, моделює фігуру, зміцнює зв’язки і вчить падати. А ще він розвиває навички комунікації, що так важливо для гармонійних відносин.

10. Плавання

Чудовий спосіб зміцнити м’язи і одночасно зняти з них зайве напруження. Плавання сприятливо впливає на зв’язки, ефективно спалює калорії і формує гарну поставу. А ходити в басейн зі своєю половинкою — ідея тим більше чудова, адже це додасть мужності тим, хто не дуже впевнено почуває себе у воді, до того ж між запливами можна пообійматися і подуріти.

За матеріалами allwomenstalk.com

Сподобалось?

Цікаві факти про древніх греків, про які ви могли не знати

10 маловідомих фактів із життя Катерини Білокур