in ,

10 речей, про які потрібно пам’ятати у важкі часи

Життя — штука непроста. Завжди існує можливість впасти обличчям в бруд, причому спіткнувшись на якійсь маячні, яку ти навіть не розглядав як проблему. Це відбувається з усіма, і до такого слід готуватися заздалегідь, інакше удар буде просочений серйозним болем, хоча міг бути лише забій. Важкі часи — це не час для відчаю, це час для того, щоб подивитися на своє життя трохи під іншим кутом, який приведе тебе до правильного розуміння проблеми.

1. Віра нічого не значить, якщо вона не приносить користі

Хай вибачать нас релігійні фанатики чи любителі вшановувати бога раз в рік, але релігія нічого не значить, якщо вона не впливає на твої особисті переконання позитивним чином, якщо вона не дає розраду, якщо не приносить користь, не робить тебе краще, не заспокоює тебе в моменти відчаю. Зручно вірити в якесь божество, коли тобі добре, але коли ти падаєш на дно, то релігія, яка не витягає тебе з цього дна, абсолютно марна. Якщо це сталося, то починай скоріше вірити в себе, інакше стане тільки гірше.

2. Відповіді не завжди потрібні

Навіщо питати, якщо відповіді нічого не дадуть тобі? Так, зараз ти в лайні, та відповіді не зможуть допомогти. Наш власний розум — найлютіший ворог, який у важкі часи може зробити з великої проблеми величезну. Не треба роздмухувати проблему, не потрібно зациклюватися на цьому. Іноді краще просто сказати вголос, що ти думаєш про це, — не більше, не менше.

3. Жахливі речі — частина нашого життя

Це правда, але не думай про них як про неминучість. У світі повно прекрасних речей, але так чи інакше тобі доведеться зустрітися і з жахом. Бути може, добре, що з ним ти зустрівся сьогодні, коли є ще сили для боротьби, тому не впадай у відчай. За чорною смугою завжди буде біла, так і чорні смуги не так погані, як здається — вони створюють той контраст, який робить щасливі дні ще більш щасливими.

4. Стережися людей, які не можуть контролювати себе

Чому тобі зараз погано? Є велика частка ймовірності, що справа в людині, яка знову тебе підвела. Їй не можна було довіряти, але ти знову їй довірився — винен у цьому ти сам. Можливо, що підсумок цієї довіри позитивно позначиться на твоєму досвіді. Ти нарешті зрозумієш, що треба оточувати себе мудрими і сильними людьми, які можуть контролювати свої темні сторони. З такими людьми можна буде вести справу.

5. Розбитість

Зараз ти розбитий, і це нормально. Твоє завдання — зібрати свою особистість по шматочках, а потім багаторазово підсилити її новими титановими пластинами. Будь-яка рана — це досвід, який робить тебе сильнішим. Будь-яка поразка — це розумний аргумент на користь того, що наступний бій виграти вдасться. Ти вижив, а значить, ще можеш проявити себе, тому відкинь жаль, латай рани, ставай сильніше.

6. Оточи себе друзями

Банальний порада, але надзвичайно важлива. І під словом «друзі» ми маємо на увазі справжніх друзів, які не будуть вдавати дружбу, вони будуть в ній щирими. Не шукай досконалості, але і не погоджуйся допускати у свій ближнє коло людей ненадійних, зрадницьких і дволиких. У моменти повного виснаження навколо тебе повинні бути люди, які зроблять твоє життя кращим.

7. Банальності працюють в книгах, але не завжди в житті

Тут все просто. Є кілька порад, які радять усім, коли настає серйозна криза. Наприклад, «вирушай у подорож, щоб розвіятися». І це гарна порада, але не для кожної людини. Часом різка зміна обстановки тільки шкодить психічному стану. Трапляється й інше — відхід від проблем породжує нові проблеми, набагато більш сильні, ніж попередні. Тому не варто лікувати себе банальностями, підходь до кожної ситуації індивідуально.

8. Трагедія розкриває твій істинний характер

Ти — представник людства, а людина завжди впізнає себе краще, коли на нього звалюються всі проблеми цього світу. Справжня мужність — це мужність, виявлена на війні, а не в теплому світі. Справжня вірність — це вірність, за яку можуть вбити. Чим більш критична твоя ситуація, тим більш яскраво ти можеш показати світу свої загальнолюдські позитивні якості. На жаль, ти можеш оголити і всю чорноту, яка є в твоїй душі, але саме в такі моменти люди і починають розуміти себе по-справжньому.

9. Усе це тимчасово

В якийсь момент ти починаєш розуміти, що вся біль, яка тебе торкнулася, має тимчасовий характер. Це розуміння приносить полегшення, тому що є правдою. Погані речі не можуть відбуватися з тобою вічно, але вони нормальні на певному життєвому відрізку і часом їх треба всього лише перечекати — це легше, ніж ти думаєш.

10. Погані часи — це кращі часи, щоб скинути баласт

Коли настануть відчайдушні часи, то все стає максимально прозоро. Ти відразу бачиш, хто твій друг, а хто ворог. Ти бачиш все незамутненим поглядом. Розумієш, що тебе сковувало весь цей час, і, зрозуміло, розумієш, від чого слід позбутися, а що треба залишити. Ти розумієш, який баласт потрібно скинути, щоб відштовхнутися від землі.

Фото заголовку
За матеріалами

6 маркетингових прийомів на етикетках шампуню

15 знаменитостей, які боролися з залежністю і перемогли