10 ворогів особистої продуктивності

Часто у нас щось не виходить не тому, що обставини навколо невідповідні, а тому що ми самі поховали свою продуктивність під товщею вбивчих звичок, ліні і низької самооцінки. Читайте про 10 ворогів особистої продуктивності, над якими потрібно здобути перемогу.

1. Ви витрачаєте занадто багато часу на прості завдання

Іноді ви витрачаєте по кілька годин на написання простого листа або створення нехитрого ескізу. Ви пояснюєте це своїм прагненням до досконалості кожної деталі, але насправді тут інше. Невміння вчасно закінчити завдання є одним із проявів прокрастинації і завдає відчутного удару по вашому трудовому розпорядку.

2. Ви занадто багато плануєте

До речі, про розпорядок. Іноді ви можете витрачати багато часу на складання витончених розкладів, заповнення календаря і написання списків справ. За цей час половину справ з цих списків можна було переробити, а друга половина вже втратила свою актуальність.

3. Ви працюєте без перерви

Ви вміло маскуєтеся під великого і відповідального працівника. Ви раніше всіх приходите на роботу і пізніше всіх її залишаєте, не встаючи з-за свого столу протягом усього дня. Однак, це зовсім не йде на користь продуктивності вашої праці. Навпаки, чим більше ви працюєте, тим робота стає слабшою і непродуктивною.

4. Ви безкінченно міняєте різні методики і програми

Коли ви побачили, що ваша продуктивність зовсім погана, ви вирішили підбадьорити її за допомогою штучних засобів. Ви вивчили різні методики, встановили спеціальні програми, спробували онлайн-сервіси. Поступово це навіть переросло в якийсь невроз. Ви стали великим знавцем в цій області, ось тільки ніякого практичного результату це так і не принесло.

5. Ви завжди чекаєте слушної нагоди для початку

Ви ніколи не починаєте жодної справи просто в той момент, коли це потрібно. Генеральне прибирання, пробіжка в парку, лист начальнику – все це вимагає, на вашу думку, особливого положення зірок на небі, стану погоди, настрою і збігу безлічі інших чинників.

6. Ви перевіряєте пошту кожні дві хвилини

І не тільки пошту. Соціальні мережі, новинні сайти, чати і форуми перевіряються вами в той момент, коли ви засмучені, коли вам нудно, коли вам потрібно розслабитися, напружитися, відволіктися, зосередитися … Загалом, з будь-якого приводу.

7. Ви працюєте в режимі багатозадачності

Вам не дають спокою лаври Юлія Цезаря, і ви, подібно до нього, завжди намагаєтеся займатися кількома справами відразу. Написання звіту, серфінг в інтернеті, розмова по телефону і перевірка пошти виконуються вами одночасно, ось тільки результати такої роботи виявляються, як правило, набагато нижче, ніж якщо виконувати всі ці дії окремо. І якісно, ​​і кількісно.

8. Ви не приділяєте уваги своїм інструментам

Для того щоб виконати будь-яке завдання, потрібні відповідні інструменти. І чим вони будуть кращими, тим якіснішим буде результат. Чи варто дивуватися своїй низькій ефективності, якщо ваш комп’ютер з минулого століття, інтернет гальмує, а програми ніколи не оновлювалися, тому що «кряк злетить»?

9. Вас оточує хаос

Так, ви можете називати це «творчим безладом». Так, ви можете виправдовувати весь цей бардак на своєму робочому місці браком часу. Але ми ж з вами знаємо, що справа тут зовсім в іншому. Ви просто повільно вбиваєте свою продуктивність і наївно намагаєтеся сховатися за цим мальовничим інтер’єром, що зображує бурхливу трудову діяльність.

10. Ви не виробляєте нові навички

Знання є основою продуктивності. Ви можете отримати величезну користь від вивчення нових технологій і придбання нових навичок, але ніколи цього не робите. Ви не прагнете дізнатися що-небудь нове або навчитися виконувати свою роботу будь-яким іншим чином, крім зазначеного в інструкції.

Фото заголовку
За матеріалами