11 несподіваних ознак ідеального чоловіка – знайте думку вчених

Ідеальний чоловік, той самий, у якого тіло ведмедя, мудрість старця і дух воїна, існує лише у статусах для соціальних мереж. Адже у кожної жінки є свої особливі критерії привабливості. Але вчені не залишають спроб вивести формулу ідеального чоловіка.

Ми в Тутка зібрали 11 факторів чоловічої привабливості, обгрунтованих наукою. З деякими не посперечаєшся, але є і вельми несподівані висновки. Бонус в кінці не тільки посилить враження від прочитаного, але й підніме ваше настрій.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

11. Густі брови і квадратне підборіддя

Густі брови і квадратне підборіддя відносять до типових ознак маскулінності. Саме таких чоловіків вибирають жінки, коли мова йде про пошук партнера для тривалих стосунків. Сподіваємося, що це відкриття вчених не призведе до того, що фарбувати брови стане модним не тільки серед прекрасної статі.

10. Борода

Щоб визначити, наскільки рослинність на обличчі збільшує шанси чоловіка в очах жіночої статі, провели цікаве дослідження. Жінкам запропонували оцінити ступінь привабливості хлопців в наступній «ситуації» на обличчі: гладко поголений, легка неголеність, густа щетина (з’являється приблизно на 10-й день) і борода. Найбільше учасницям сподобалася густа щетина, так як вона асоціюється зі зрілістю і мужністю.

9. Шрами

Жінкам показували фотографії чоловіків зі шрамами і без них, і більшість назвали більш симпатичними тих, хто мав рубці. При цьому багато учасниць припустили, що відмітини мають насильницький характер (насправді, вони в фотошопі були зроблені). Тобто, сліди від бандитських куль більш привабливі, ніж відмітина на пам’ять після падіння з велосипеда.

8. Скромна усмішка

Чоловіки, якщо хочете підвищити свою сексуальну привабливість, посміхайтеся скромніше. Набагато краще спрацює вираз легкого сорому на обличчі або трішки гордості. Жінки, а ось ви посміхайтеся. Ті ж самі вчені довели, що жіноча посмішка — потужна зброя, коли мова йде про захоплення чоловічих сердець.

7. Вік

Якщо жінці дати можливість вибору між симпатичним хлопцем і цим хлопцем, але старшим на кілька років, вона обере другий варіант. Адже з віком до чоловіка приходить впевненість у собі, стабільність, незалежність. Фертильність у сильної статі з роками майже не слабшає (тут ще від способу життя залежить), тому вибір більш дорослого партнера не має жодних ризиків. Вчені називають слабкість жінок перед старшими чоловіками «ефектом Джорджа Клуні».

6. Ощадливість

Продати будинок, картини, дах і купити ціле море квітів — неймовірно красивий жест. Тільки, як виявилося, не всі жінки його оцінять. Прекрасна стать більш прихильна до чоловіків, які вміють економити, і зовсім не тому, що по ідеї у них більше заощаджень. Просто ощадливі люди справляють враження тих, кому не чужий самоконтроль, що значно посилює їхню привабливість.

5. Домашній улюбленець

«Якщо у чоловіка є домашній вихованець, значить, він зможе надалі піклуватися не тільки про себе, але про мене і наших дітей», — так, на думку вчених, жінки міркують, коли бачать чоловіка з домашніми тваринам. І саме тому деякі пані вважають їх більш привабливими. Хоча нам здається, що наявність вихованця в першу чергу вказує на те, що це просто дуже хороша людина.

4. Одяг червоного кольору

Здається, ви це десь чули, але ми повторимо. Науковуці довели, що чоловік, одягнений в червоне, більш цікавий жінкам. До речі, це правило працює в обох напрямках: прекрасна стать теж значно збільшує свої шанси, коли вибирає одяг червоного кольору.

3. Гра на музичному інструменті

Ще один цікавий експеримент. Один і той же чоловік просив номер телефону у різних жінок, до яких підходив з гітарою, з порожніми руками або зі спортивною сумкою.

Серед тих, до кого підійшов хлопець з гітарою, понад 35 % без проблем поділилися номером телефону. З жінок, які побачили молодого чоловіка з порожніми руками, позитивно відповіли 14 %. Хлопцеві зі спортивною сумкою номер телефону дали лише 9 %. Цікаво, якими були б результати, якби чоловік підходив з баяном?

2. Запах тіла після часнику

У це, звичайно, віриться насилу, але ось вам факти. Чоловіків поділили на 2 групи: перша з’їла хліб з сиром, друга — такий же хліб, сир, але ще і 12 грамів часнику. Потім їм дали бавовняні подушечки і сказали носити їх під пахвами цілий день, не користуючись дезодорантом. Потім ці подушечки, як ви вже здогадалися, понюхали жінки, після чого винесли вирок: запах від «часникової» подушечки здався їм більш привабливим.

1. Почуття гумору

В одному барі за столиком сиділи кілька підсадних хлопців, за іншим столиком — звичайна дівчина. Хлопець розповідав анекдот, потім ішов до дівчини просити номер телефону. Потім чекали іншу дівчину, знову анекдот, але на цей раз за номером йшов не оповідач, а слухач. І так 60 разів.

У результаті найбільше номерів телефону зібрали ті чоловіки, які розповідали анекдот. Дівчата відповідали згодою, тому що молоді люди здавалися їм привабливими і навіть інтелігентними.

Бонус: так виглядає ідеальний чоловік на думку вчених

Кілька років тому вчені з’ясували, що ідеальний чоловік повинен володіти носом Бреда Пітта, очима Бредлі Купера і зачіскою Джорджа Клуні. Ми «доопрацювали» образ, додавши інші «аксесуари» справжнього приборкувача жіночих сердець. Вийшов дуже фактурний примірник, чимось схожий на симпатичного сусіда, який іноді влаштовує гучні посиденьки на своїй кухні. Адже вийти в бар йому не дозволяє ощадливість. І легкий запах часнику.

Переклад Тутка за матеріалами