in , ,

11 таємниць, які всі дружини приховують від своїх чоловіків

Ми, жінки, знаємо, що є для чоловіків величезною загадкою. І звичайно нам це дуже подобається. Але іноді голову кожної жінки відвідує думка: “чи Дійсно це так жахливо, якби чоловік дізнався про мене все? Можливо, це допомогло б йому зрозуміти мене краще? І що ще більш важливо, він може набагато менше дратував би мене, якби знав, чого я дійсно хочу?

Таким чином, в інтересах жінок у всьому світі (і у ваших інтересах теж, хлопці, адже щаслива жінка робить чоловіка набагато більш щасливим), ми збираємося розкрити 11 універсальних таємниць всіх жінок, у яких вони ніколи не зізнаються жодному чоловікові. Деякі з них можуть шокувати вас, про інші ви давно вже підозрювали (але ніколи не наважувалися запитати). Просто знайте: будь-яка жінка у вашому житті приховує набагато більше таємниць, ніж ви, причому деякі з них вам навіть важко собі уявити! На щастя, у кожного чоловіка є прекрасна можливість вивчати жіночі таємниці все своє життя.

1. Все, що ми купуємо для себе (взуття, одяг, і навіть вітаміни з аптеки), насправді коштує на 20 відсотків більше, ніж ми вам говоримо

Так, ми знаємо, що чесність — найкраща політика, приховувати свої витрати погано і бла-бла-бла… Але іноді ми просто не хочемо зайвий раз лаятися з вами через ціни от цього чудового шампуню. Хіба це неправильно? Ми так не думаємо!

2. Ми насправді думаємо про секс з вами! І дуже часто!

Іноді ми думаємо про це весь день. Просто зазвичай до кінця дня ми так добряче вимотуємося, що наші думки так і залишаються думками. От якщо б ви могли зловити нас в обідню перерву.

3. Ми так боїмося втратити свою свободу, як і ви!

Це правда, що багато маленьких дівчаток мріють про принца, весілля і щасливу сім’ю. Але ми такі ж люди, як і ви, тому, коли справа доходить до необхідності назавжди пов’язати своє життя з одним чоловіком, ми теж можемо злякатися. Доброю новиною є те , що як тільки ми вступаємо у шлюб, всі ці страхи залишаються позаду.

4. Ми виглядаємо сучасними і незалежними, але як і раніше хочемо, щоб ви були “справжніми чоловіками”!

Будь-яка жінка, як і раніше, хоче відчувати, що її чоловік якимсь чином піклується про неї. Незалежно від того, що це означає: чи берете ви на себе відповідальність в ліжку, знаєте, як виправити машину, вбиваєте цих жахливих павуків або навіть просто несете велику валізу, коли ми у відпустці! Коли ви проявляєте мужність (навіть якщо всередині трясетесь від страху), це змушує нас відчувати себе більш жіночними і захищеними.

5. Далеко не всі наші колишні хлопці були жахливі в ліжку!

Ви знаєте, що ми завжди говоримо вам такі речі, на кшталт: “так, ти, безумовно, найбільший з усіх, які у мене коли-небудь були!” або “Ніхто не робив це так, як ти!” Ем-м-м, так! Ну, ми, можливо, трохи прибріхували (але тільки зовсім трішки). Просто ні одна жінка ні за що не зізнається вам, що її колишній коханець був справжньою секс-машиною (ми занадто розумні для цього!). Просто знайте, що щоб ми не відчували з іншими хлопцями, секс з тим, хто поруч, завжди в мільйон разів краще, хоча б тому, що ми дійсно хочемо зараз саме цього чоловіка.

6. Нас лякає перспектива перетворитися в копію своєї матері

Ми любимо наших матерів (і це правда). Ми захоплюємось ними, ми вдячні їм, ми щиро вважаємо, що вони — самі дивовижні жінки на планеті. Ми просто не хочемо бути ними! Ось чому одне з найстрашніших образ. яке ви можете жбурнути нам в обличчя, це: “Ти ведеш себе так само, як твоя мати!” О, ні, є дещо ще гірше: “Ти ведеш себе так само, як моя мати!” Ця фраза просто жахає нас! Ми думаємо: “Невже він одружився на мені тільки тому, що я схожа на його маму?” Тому, будь ласка, якщо ви цінуєте своє сексуальне життя, ніколи не порівнюйте свою дружину з матір’ю. Принаймні, не робіть цього вголос!

7. Ми хочемо, щоб ви пильнували нас (але тільки зовсім трохи)!

Так-так! Ми хочемо, щоб таким чином ви виявляли по відношенню до нас увагу і турботу: коли офіціант фліртує з нами, або коли інші хлопці заграють із нами на вулиці. Це змушує нас відчувати, що ми дійсно важливі для вас. Але будь ласка, не будьте грубими неандертальцями! Просто підніміть брови особливим чином, коли ми знайомимо вас із нашим симпатичним колегою!

8. Так, ми фантазуємо про гарячих знаменитих хлопців, але це не означає, що ви повинні бути на них схожі!

Крістіан Бейл сексуальний і крапка, але чи можете ви уявити собі, як ми прибираємо холостяцький барліг Бетмена?

9. Ми розповідаємо подругам більше, ніж ви думаєте (але набагато менше, ніж ви побоюєтеся)!

Так, ми ділимося з ними подробицями останньої подружньої сварки, скаржимося на наших матерів і зітхаємо над вашими чоловічими хобі, яке віднімають весь ваш вільний час. Але ми не розповідаємо їм, наскільки великий ваш самі-знаєте-що, або про те, що ви плакали в наших руках, коли помер ваш батько. Деякі речі дуже важливі і інтимні для нас, щоб ділитися ними з подругами.

10. Ми дійсно бачимо і цінуємо все, що ви робите для нас!

Чому ми рідко говоримо вам про це? Тому провиною відсутність позитивного зворотного зв’язку і це вперте жіноче переконання , що існує лише один правильний спосіб робити щось по господарству — ЖІНОЧИЙ спосіб. Ми навіть не підозрюємо, що саме з-за цього чоловіки не надто прагнуть виконувати домашню роботу: ми постійно говоримо, що ви робите все неправильно, тому ви просто не хочете робити це знову. (звучить знайомо, правда?). Давайте укладемо угоду: ви обіцяєте виконувати якісь види роботи по будинку в строго певний час , а ми обіцяємо співати вам дифірамби. Згодні?

11. Ми любимо вас усім серцем, але іноді нам все ж не вистачає почуття першої закоханості і пекучої пристрасті!

Більшість жінок відчувають справжню залежність від любові. І коли ми згадуємо глибину і силу минулої любові, в цьому немає нічого легковажного.

Звичайно ми давно змирилися з тим, що більше ніколи не відчуємо цих метеликів в животі і не розтопимось від ваших палких зізнань у коханні, але в глибині душі завжди буде не вистачати (а чому, як ви думаєте, ми дивимося так багато романтичних комедій?). Але врешті-решт, спільне життя з вами, наповнене щирою відданістю, що значить для нас набагато більше!

За матеріалами

Сподобалось?

15 дивовижних краєвидів, від яких перехоплює подих

Говори красиво: 12 українських слів, якими ви здивуєте своїх друзів